Spora liczba piłkarzy pod lupą Probierza. Z nich wybierze kadrę na Euro

Michał Probierz wywiadzie dla kanału "Łączy Nas Piłka" przekazał, że wraz ze swoimi asystentami obserwuje aż 114 piłkarzy, którzy potencjalnie mogą pojechać na czerwcowe Euro w Niemczech.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Przed Michałem Probierzem spora selekcja graczy na zbliżające się Euro
  • Szkoleniowiec zdradził, że obserwuje 114 piłkarzy
  • To właśnie z nich wybierze kadrę na zbliżające się mistrzostwa

Wielu może liczyć na powołanie

Reprezentacja Polski po ciężkich bojach zakwalifikowała się na Euro 2024 w Niemczach. “Biało-Czerwoni” fatalnie spisali się w bardzo łatwej grupie, gdzie wydawałoby się awans jest pewny. Jednak nic bardziej mylnego. Przez błędne decyzje Fernando Santosa skazani byliśmy na grę w barażach. Na szczęście los okazał się dość łaskawy i w pierwszym meczu pokonaliśmy Estonię, a w finale po serii rzutów karnych Walijczyków na ich terenie.

To oznacza, że rozpoczynają się przygotowania naszej kadry do Euro 2024 w Niemczach. PZPN wybrał już bazę treningową, ale przed sztabem szkoleniowym oraz samym Michałem Probierzem najważniejsze zadanie. Dokonać właściwej selekcji i wyboru drużyny na turniej. Opiekun naszej reprezentacji w wywiadzie dla kanału “Łączy Nas Piłka” przekazał, że wraz ze swoimi asystentami obserwuje 114 piłkarzy, którzy mają szansę dostać bilet na czerwcowe zmagania. Wciąż jednak nie jest pewne, czy trenerzy będą mogli powołać 23, czy 26 graczy.

Czytaj więcej: Są już pierwsi wygrani zatrudnienia Feio. “Przestawienie wajchy”

Komentarze