Fornalik ostro komentuje błąd sędziego. “Powinien wziąć trochę więcej odpowiedzialności”

"Sędzia zabił mecz, widzieliśmy już sytuację w powtórce i naszym zdaniem nie było tam kontaktu. Arbiter powinien wziąć trochę więcej odpowiedzialności, bo jest to wielki błąd" - skomentował ostro po meczu na konferencji prasowej Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik, Zagłębie Lubin
IMAGO / JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Waldemar Fornalik, Zagłębie Lubin
  • Waldemar Fornalik ostro skomentował błąd sędziego w meczu ze Stalą Mielec
  • Szkoleniowiec stwierdził, że decyzja Marcina Kochanka zabiła mecz
  • Zagłębie Lubin przegrało ze Stalą Mielec 2:4

Kolejna kontrowersja w tej kolejce

Zakończona właśnie kolejka PKO BP Ekstraklasy była obfita w kontrowersje sędziowskie. Najgłośniejszym echem odbiła się ta z meczu Piast Gliwice – Legia Warszawa, gdzie Damian Sylwestrzak wyrzucił z boiska Josue. Duże błędy jednak popełniano także na innych stadionach. Podobnie było w ostatnim meczu kolejki, gdzie Stal Mielec podejmowała Zagłębie Lubin. Arbiter Marcin Kochanek pokazał czerwoną kartkę Michałowi Nalepie, który miał faulować gracza gospodarzy. Problem jednak w tym, że obrońca nie dotknął rywala.

Sędzia zabił mecz, widzieliśmy już sytuację w powtórce i naszym zdaniem nie było tam kontaktu. Arbiter powinien wziąć trochę więcej odpowiedzialności, bo jest to wielki błąd – skomentował ostro po meczu na konferencji prasowej Waldemar Fornalik.

Czytaj więcej: Wiceprezes PZPN się wygadał? “Należałoby wybierać pomiędzy nimi dwoma”

Komentarze