Warta Poznań szybko objęła prowadzenie z Koroną Kielce [WIDEO]

Warta Poznań w piątkowym meczu 28. kolejki PKO Ekstraklasy mierzyła się z Koroną Kielce. Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie, a autorem gola był Adam Zrelak.

Piłkarze Warty Poznań
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Warty Poznań
  • Szybkie trafienie Warty Poznań z Koroną Kielce
  • Adam Zrelak zdobył premierową bramkę w obecnym sezonie
  • To dziewiąty występ 29-letniego Słowaka w tej kampanii

Adam Zrelak z pierwszym golem w sezonie

Warta Poznań po wyjazdowej porażce ze Śląskiem Wrocław (1:2) chciała pokazać się z lepszej strony z Koroną Kielce. Obie drużyny nie są pewne utrzymania w Ekstraklasie i potrzebują zwycięstw. Zdecydowanie lepiej w spotkanie weszli piłkarze Dawida Szulczka.

W 10. minucie Adam Zrelak po indywidualnej akcji pokonał bramkarza rywali. Dla napastnika Warty był to pierwszy gol w obecnych rozgrywkach ligowych. W 18. minucie blisko podwyższenia wyniku był Konrad Matuszewski, lecz gości tym razem uratowała poprzeczka. Jeszcze w pierwszej połowie Kamil Kuzera musiał dokonać zmiany po kontuzji Marcus Godinho, któremu nienaturalnie wygięło się kolano. Emocje trzymały do ostatnich chwil, lecz Warta dowiozła siódme zwycięstwo w sezonie.

Warta Poznań – Korona Kielce 1:0 (1:0)