Trener Jagiellonii po festiwalu goli z ŁKS-em. “Wielki szacunek dla zespołu”

Jagiellonia Białystok wygrała w sobotę 15. mecz w tym sezonie, pokonując w roli gospodarza ŁKS (6:0). Rywalizację ocenił trener Adrian Siemieniec.

Adrian Siemieniec
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Adrian Siemieniec
  • Jagiellonia Białystok po sobotnim meczu ligowym umocniła się na pozycji lidera rozgrywek
  • Po spotkaniu z ŁKS-em swój komentarz na temat rywalizacji wyraził trener Adrian Siemieniec
  • Białostoczanie aktualnie mają na swoim koncie 51 oczek

Adrian Siemieniec po meczu Jagiellonia – ŁKS

Jagiellonia Białystok wygrała w Wielką Sobotę trzecie z rzędu. Żółto-czerwoni nie dali żadnych szans ŁKS-owi, urządzając sobie rzeź niewiniątek w rywalizacji z ekipą ze strefy spadkowej. Na temat meczu opinią podzielił się szkoleniowiec białostoczan.

– Gratulacje dla drużyny za wygraną, a kibicom ogromnego wsparcia. Chcę pogratulować również ŁKS-owi, bo uważam, że to groźna drużyna, która potrafi stwarzać okazje. Był moment, który mógł rywalom pozwolić wrócić do gry. Łodzian prowadzi dobry trener, z fajnym pomysłem, miałem okazję z nim rywalizować w trzeciej lidze – mówił Adrian Siemieniec cytowany przez Jagiellonia.pl.

– Zagraliśmy bardzo dobry mecz i wielki szacunek dla zespołu. Teraz myślimy o meczu, który jest przed nami, potrzebujemy regeneracji. Jutro odpoczywamy, więc przy okazji chcę wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia wielkanocne – dodał trener Żółto-czerwonych.

Czytaj więcej: Wielki krok Jagiellonii w kierunku mistrzostwa. ŁKS zmasakrowany w Białymstoku

Komentarze