Podolski: Ja mam tego dość. Nie jest Wam po prostu wstyd?

Lukas Podolski ponownie ostro wypowiedział się o władzach Zabrza, które sprawują również opiekę nad Górnikiem. Piłkarz mocno odniósł się do wpisu Małgorzaty Mańki-Szulik, piastującej urząd prezydenta miasta.

Lukas Podolski
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Lukas Podolski

Lukas Podolski znów nie szczędził ostrych słów o włodarzach Górnika Zabrze

Lukas Podolski regularnie zabiera głos na temat tego, co dzieje się wewnątrz Górnika Zabrze. Doświadczony piłkarz próbuje w ten sposób zwrócić uwagę na niezbyt dobrą kondycję klubu. Tym razem Poldi za pośrednictwem platformy X poruszył temat akademii, która nie prosperuje najlepiej.

POLECAMY TAKŻE

Mistrz świata z 2014 roku udostępnił wpis profilu Torcida Górnik, który zwraca uwagę na toczącą się kampanię polityczną. Prezydent miasta Małgorzata Mańka-Szulik pochwaliła się zwycięstwem drużyny i dodała, że władze dbają m.in. o najmłodszych adeptów klubu. Tymczasem Torcida Górnika ujawnia, że w minionym tygodniu konto akademii zostało całkowicie zajęte przez Urząd Skarbowy.

– Sprawa tego jak traktujecie Akademię i dzieciaki, tego, że przez waszą politykę zabrano pieniądze akademii, co tylko potwierdza moje zdanie na ten temat. Kolejny skandal, a cierpią na tym dzieci w akademii. Ja mam tego dość. Nie jest wam po prostu wstyd? Trzeba otworzyć oczy i walczyć o zmiany dla dobra dzieci, Akademii i Górnika! – wypalił Podolski na X.

– Dziś o pieniądze upomniał się ZUS! Mowa tu o 90 tys. złotych!!! ZUS już nie ma zamiaru niczego odkładać, ani rozkładać. Chcą natychmiastowej spłaty – czytamy we wpisie Torcidy Górnik.

Czytaj dalej: Leśniodorski ostro o Rumaku. Były prezes Legii miażdży trenera Lecha

Komentarze