Leśniodorski ostro o Rumaku. Były prezes Legii miażdży trenera Lecha

Bogusław Leśniodorski w programie Weszłopolscy odniósł się do aktualnej sytuacji w Lechu Poznań. Były prezes Legii Warszawa ostro wypowiedział się o trenerze Mariuszu Rumaku.

Bogusław Leśniodorski i Mariusz Rumak
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bogusław Leśniodorski i Mariusz Rumak

Bogusław Leśniodorski mocno o Mariuszu Rumaku

Lech Poznań w rundzie wiosennej prezentuje się poniżej oczekiwań, za co duża fala krytyki spada na Mariusza Rumaka. Co prawda Lechici zajmują 3. miejsce w tabeli Ekstraklasy, ale ich gra odstaje od tego, czego oczekują kibice. Szalę goryczy przelała ostatnia porażka 1:2 z Puszczą Niepołomice, która walczy o utrzymanie.

POLECAMY TAKŻE

Kompromitująca przegrana sprawiła, że w mediach pojawiły się informacje o zwolnieniu Mariusza Rumaka. Jak się okazało, na razie żadne ważne decyzje nie zapadną, choć stanowisko trenera z pewnością jest bardzo gorące.

Szkoleniowiec Lecha Poznań oliwy do ognia dolewa na konferencjach prasowych. Niektóre wypowiedzi Mariusza Rumaka nie cieszą się pozytywnym odbiorem, na co zareagował m.in. Bogusław Leśniodorski. Były prezes Legii Warszawa w programie Weszłopolscy na kanale serwisu Weszło.com bardzo ostro wypowiedział się o trenerze Kolejorza.

–  Piłkarze pomyślą, że mają trenera-przygłupa. Że coś jest nie tak. Obrona stałych fragmentów gry to elementarz, a w piłce często jedna bramka decyduje o losach całego meczu. Ja bym trenera Rumaka zwolnił, bo zostawienie go na stanowisku nic nie zmieni – mówił Leśniodorski.

Jeśli nie zwolnią trenera Rumaka, to drużyna już kompletnie im się posypie – ocenił były prezes Legii.

Czy Lech powinien odsunąć Mariusza Rumaka od pierwszej drużyny?

Tak 85%
Nie 15%
130+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze