Trzęsienie ziemi w Cracovii. Jacek Zieliński odchodzi z klubu

Cracovia w piątkowy wieczór podjęła decyzję o rozstaniu z Jackiem Zielińskim. Klub zrezygnował ze współpracy z trenerem po remisie z ŁKS-em Łódź (2:2). Do końca sezonu "Pasy" będzie prowadził Dawid Kroczek.

Jacek Zieliński
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jacek Zieliński
  • Jacek Zieliński został zwolniony z Cracovii
  • Decyzję o rozstaniu klub podjął po remisie z ŁKS-em (2:2)
  • Następcą 63-latka został Dawid Kroczek

Oficjalnie: Jacek Zieliński zwolniony z Cracovii

Cracovia za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej poinformowała o rozstaniu z Jackiem Zieliński. Przyszłość 63-letniego szkoleniowca została przesądzona kilka godzin po remisie z ŁKS-em Łódź (2:2). Trener był związany z “Pasami” nieprzerwanie od listopada 2021 roku.

Dziękuję trenerowi za poświęcony czas i zaangażowanie w rozwój naszego klubu. Doceniam jego pracę i życzę powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach – mówił Mateusz Dróżdż, prezes MKS Cracovia SSA.

Na łamach strony klubowej została również podana informacja, kto przejmie schedę po Jacku Zielińskim. Otóż drużynę do końca rozgrywek będzie prowadził Dawid Kroczek. 34-latek do tej pory prowadził rezerwy “Pasów”.

Cracovia obecnie zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Przewaga krakowskiego zespołu nad strefą spadkową nie należy do największych, dlatego drużyna prawdopodobnie do końca sezonu będzie musiała drżeć o utrzymanie. Kolejny mecz “Pasy” rozegrają w przyszłą niedzielę z Jagiellonią Białystok.

Sprawdź także: ŁKS nie dał za wygraną. Cracovia wypuściła zwycięstwo z rąk [WIDEO]

Komentarze