“Gołębiowski pakuj manatki, na pracę w Chrobrym jesteś za rzadki!”

Chrobry Głogów w poprzednim sezonie był blisko awansu do PKO Ekstraklasy. Wówczas był jednak prowadzony przez Ivana Djurdjevicia. Po sezonie stery nad drużyną przejął Marek Gołębiewski, który zdecydowanie nie przekonał swoją pracą kibiców Pomarańczowo-czarnych.

Marek Gołębiewski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marek Gołębiewski
  • Czarne chmury zbierają się nad trenerem Markiem Gołębiewskim w Chrobrym Głogów
  • Fani Pomarańczowo-czarnych domagają się zwolnienia 43-latka
  • Urodzony w Piasecznie szkoleniowiec w ekipie z Głogowa odbudowuje się po nieudanej przygodzie w Legii Warszawa

Szalikowcy Chrobrego mają dość Gołębiewskiego

Chrobry Głogów po pierwszej częsci sezonu wydawał się jednym z głównych pretendentów na awans do Ekstraklasy. Drużyna zajmowała miejsce premiowane grą w barażach o elitę. Niemniej w 2023 roku głogowianie zaliczyli niezwykły zjazd, co skutkuje tym, że dzisiaj Chrobry plasuje się dziewiątej pozycji w tabeli.

Słabe wyniki głogowian, jak na ambicje klubu, skutkują tym, że fani Chrobrego mają juz dość trenera Marka Gołębiewskiego. W trakcie spotkania ze SKRĄ Częstochowa wywiesili transparent, uderzający w 43-latka. “Gołębiewski pakuj manatki, na pracę w Chrobrym jesteś za rzadki!” – brzmi hasło na płótnie przygotowanym przez szalikowców Pomarańczowo-czarnych.

Urodzony w Piasecznie trener objął stery nad ekipą z Głogowa w czerwcu minionego roku. Jak dotąd prowadził Chrobry w 34 spotkaniach, mając średnią punktów na poziomie 1,34.

Czytaj więcej: GKS – Ruch: policja nie zgłosiła dyskusyjnego wniosku

Komentarze