Wielkie Derby Śląska przemówią po swojemu. Mecz dostępny ze specjalnym komentarzem

Telewizja Canal+ poinformowała, że spotkanie Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów w ramach ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie dostępne z komentarzem po śląsku na platformie Canal+ Online.

Górnik Zabrze
IMAGO / Paweł Jaskółka / PressFocus / Newspix.pl Na zdjęciu: Górnik Zabrze
  • Telewizja Canal+ Sport przygotowała niespodziankę dla widzów Wielkich Derbów Śląska
  • Na platformie Canal+ Online będzie dostępna transmisja meczu z komentarzem po śląsku
  • Pierwszy gwizdek w starciu Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów w piątek, 15 września o godz. 20:30

Spotkanie Górnik – Ruch z alternatywnym komentarzem po śląsku

Już w ten weekend będziemy świadkami Wielkich Derbów Śląska. Górnik Zabrze w najbliższy piątek, 15 września o godzinie 20:30 na własnym stadionie podejmie Ruch Chorzów, który po wielu latach wrócił do PKO BP Ekstraklasy. Z tej okazji telewizja Canal+ Sport przygotowała niespodziankę dla widzów hitowego spotkania.

Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość atmosfery tego wielkiego wydarzenia, CANAL+ przygotował również specjalny komentarz alternatywny po śląsku. To dodatkowy element, który wprowadzi jeszcze większą nutę lokalnego kolorytu do transmisji. W rolę komentatorów wcieli się dziennikarz naszej stacji Remigiusz Kula oraz znany aktor, rodowity Ślązak Bogdan Kalus – czytamy w komunikacie prasowym.

Transmisja z komentarzem alternatywnym w wykonaniu Remigiusza Kuli i Bogdana Kalusa dostępna będzie wyłącznie w serwisie streamingowym Canal+ Online. Dla obu zespołów początek sezonu 2023/2024 Ekstraklasy nie jest udany – Górnik Zabrze zajmuje 16. miejsce w tabeli, a Ruch Chorzów plasuje się na 14. lokacie.

Komentarze