Dadok doprowadził do euforii kibiców na Stadionie Śląskim [WIDEO]

Ruch Chorzów przystępował do Derbów Śląska z Piastem Gliwice z mocnym postanowieniem odniesienia pierwszego zwycięstwa w tym sezonie na Stadionie Śląskim. Ekipa Janusza Niedźwiedzia od pierwszych fragmentów rywalizacji dyktowała warunki gry. Bramki doczekała się w 34. minucie, gdy efektownym strzałem popisał się Robert Dadok.

Robert Dadok
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Dadok
  • Ruch Chorzów objął w 34. minucie prowadzenie w meczu w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy
  • Bramkę dla Niebieskich zdobył Robert Dadok
  • Były zawodnik Górnika Zabrze zaliczył premierowe trafienie w ekipie z Chorzowa

Robert Dadok dał prowadzenie Niebieskim

Ruch Chorzów przystępował do potyczki z Piastem Gliwice, legitymując się bilansem 12 remisów. Niebiescy mieli jednocześnie na swoim koncie 15 oczek. O premierowe zwycięstwo w tej kampanii na Stadionie Śląskim ekipa z Chorzowa rywalizowała z Piastem Gliwice.

W pierwszych dwóch kwadransach rywalizacji zespół z Chorzowa prowadził grę, ale nie potrafił udokumentować swojej przewagi golem. Los uśmiechnął się do chorzowian w 34. minucie. Wówczas w roli głównej wystąpił Robert Dadok.

27-letni zawodnik urodzony w Cieszynie popisał się celnym uderzeniem z lewej nogi i żadnych szans na udaną obronę nie miał Karol Szymański. Dadok natomiast mógł celebrować radość po pierwszej bramce w barwach Niebieskich.

Były gracz zabrzańskiego Górnika rozegrał jak na razie 104. w Ekstraklasie, notując w nich osiem trafień i dziewięć asyst.

Ruch Chorzów wywalczy utzrymanie w Ekstraklasie w tym sezonie?

Tak 71%
Nie 29%
Nie mam zdania 0%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze