adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020
adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020 fot. adidas

Dyrektor zarządzający Bayeru: Przyszłość Havertza otwarta

Jak na razie nie została podjęta decyzja w sprawie przyszłości Kaia Havertza, co potwierdził w rozmowie z dziennikiem Kolner Stadt-Anzeiger dyrektor zarządzający Bayeru Leverkusen. Niemiecki talent w ostatnim czasie wydaje się jednym z najbardziej rozchwytywanych na rynku transferowym.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Havertz tylko w tym roku może pochwalić się dwunastoma trafieniami w 18 spotkaniach. Nie dziwi zatem, że kluby z La Liga, czy Premier League przyjęłyby piłkarza z otwartymi ramionami.

– Zdaje sobie sprawę z tego, że Kai Havertz budzi zainteresowanie wielu klubów – mówił Fernando Carro w rozmowie z dziennikiem, mającym swoja siedzibę w Kolonii.

Havertz wyceniony na 100 milionów euro!

– Kai jest z nami od dziesięciu lat. Dostrzegam u niego chęć zrobienia następnego kroku w najbliższej przyszłości. Szanujemy to, ale z drugiej strony trzeba pamiętać, że on ma kontrakt ważny do 2022 roku – kontynuował działacz Bayeru.

– Będziemy musieli znaleźć rozwiązanie, w którym cel piłkarza będzie pogodzony z naszym. W tej chwili nikt nie może byc pewny tego, co się stanie – – skwitował Carro.

W mediach ostatnio pojawiły się głosy, że Chelsea i Real Madryt byłyby skłonne zaoferować 80 milionów euro za Havertza. Kłopot w tym, że klub z Leverkusen nie zamierza sprzedawać zawodnika za mniej niż 100 milionów euro.

Komentarze