Walia – Polska. Kursy bukmacherów na finał baraży

Reprezentacja Polski
IMAGO / JACEK PRONDZYNSKI/FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Reprezentacja Polski
  • Walia – Polska to finałowy mecz baraży o Euro 2024
  • Spotkanie odbędzie się w Cardiff i zdecyduje o tym, kto zagra na niemieckich boiskach
  • Oto przegląd ciekawych kursów bukmacherskich na to spotkanie

Walia – Polska. Gospodarze faworytem bukmacherów do awansu

Reprezentacja Polski miała bez kłopotów uzyskać awans do finałów Euro 2024. Grupa z Czechami, Albanią, Mołdawią i Wyspami Owczymi wydawała się najprostszą we wszystkich dotychczasowych eliminacjach do mistrzostw Europy. Tymczasem Biało-Czerwoni tylko z ostatnim z wyżej wymienionych rywali uzyskali korzystny wynik dwumeczu, zaliczając przy tym kompromitującą porażkę w Kiszyniowie (przegrana 2:3 mimo prowadzenia 2:0 do przerwy), a Mołdawia remisem na PGE Narodowym zabrała nam również szanse na bezpośredni awans z grupy.

Droga do Euro 2024 wieść musi więc przez baraże. W jej pierwszej fazie Polacy pokonali Estonię 5:1, ale teraz poprzeczka idzie znacznie wyżej. Walia to nie tylko silniejsza ekipa, ale również decydujący mecz rozgrywać będzie na własnym stadionie w Cardiff.

Gospodarze są więc faworytami do awansu, a kurs na ich promocję wynosi obecnie 1.85 przy 2.05 wskazującym na Polaków. Warto przypomnieć, że awansujący trafi do bardzo wymagającej grupy z Francją, Holandią i Austrią.

Baraże o Euro 2024

Kto awansuje do finałów Euro 2024?

STS
1.85
Walia
Zagraj!
STS
2.05
Polska
Zagraj!

Kursy z dn. 26.03.2024. Prezentowana oferta może być nieaktualna.

Kibice mogą spodziewać się, że oba zespoły będą chciały szybko zaskoczyć rywali, dlatego możemy spodziewać się otwartego meczu. Warto rozważyć więc typ na to, że obie drużyny strzelą w tym meczu gola. Takie zdarzenie “wycenione” zostało przez STS na kurs 2.14.

STS
2.14
Obie drużyny strzelą gola – TAK

W nawiązaniu do powyższego typu, można poważnie zastanowić się, czy nie warto postawić na to, że w meczu Walia – Polska padnie powyżej 2.5 gola (kurs: 2.65). Choć oba zespoły grały ze znacznie niżej notowanymi rywalami, należy pamiętać, że Biało-Czerwoni zdobyli przeciw Estonii aż pięć goli, a Walijczycy Finom zaaplikowali tylko jedno trafienie mniej.

STS
2.65
Liczba goli – powyżej 2,5

Dla zupełnych ryzykantów STS przygotował bardzo ciekawą propozycję, związaną z tzw. łamakiem, a więc zakładem, który obejmuje dwa zdarzenia: prowadzenie do przerwy Walii, a ostateczną wygraną Polaków. Kurs na taki układ wydarzeń na boisku wynosi aż… 46.00, ale może okazać się sukcesem. Warto więc, nawet jeśli Biało-Czerwoni stracą gola w Cardiff, mocno trzymać za nich kciuki.

STS
46.00
Do przerwy: Walia. Mecz: Polska

Mecz Walia – Polska rozpocznie się w czwartek 26 marca o godz. 20:45.

Komentarze