Totalbet: zakład bez ryzyka na Euro 2020

Zakład bez ryzyka, bonus od depozytu, freebety i specjalne promocje w trakcie Mistrzostw Europy to oferta, którą dla nowych klientów przygotował bukmacher Totalbet.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Rejestrując się w Totalbet, w ramach standardowej oferty, można skorzystać z bonusu powitalnego do kwoty 5000 zł oraz odebrać freebety o łącznej wartości 40 zł. Dla użytkowników naszego serwisu Totalbet przygotował też zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł (zwrot na konto główne, środki można wypłacić bez dodatkowych warunków). Aby z niego skorzystać należy w trakcie rejestracji podać Totalbet kod promocyjny GOAL.

Jakie są zasady bezpiecznego zakładu z kodem GOAL w Totalbet?

  1. Promocja obowiązuje od 17.06 od godziny 14:00 do 30.06 do 23:59
  2. Zarejestruj konto z kodem GOAL w okresie trwania promocji
  3. Postaw kupon solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min. 1.2
  4. Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 zł (maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce zakładu 228 zł). Minimalna stawka to 1 zł.
  5. Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego, a ubezpieczeniem jest objęty tylko pierwszy zakład zawarty w historii konta.

Na czas Euro 2020 Totalbet przygotował też dodatkowe promocje m.in. bonus reload, codziennie freebety za obstawianie spotkań Mistrzostw Europy oraz akcję, w której można zdobyć oficjalną piłkę turnieju. Szczegóły są dostępne na stronie bukmachera.

Zakład bez ryzyka do 200zł. Wygrana albo zwrot na depozyt!
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze