Survival w Superbet. Do wygrania ponad pół miliona złotych

Superbet wkrótce uruchomi drugą edycję Survivalu. Tym razem w puli nagród znalazło się aż 600 tys. zł do podziału dla najwytrwalszych graczy.

Świąteczny Survival
Obserwuj nas w
Superbet Na zdjęciu: Świąteczny Survival
  • 24 listopada wystartuje druga edycja Survivalu w Superbet
  • Na najwytrwalszych graczy czeka 600 000 zł do podziału
  • W tym artykule przedstawiamy szczegóły akcji

Świąteczny Survival w Superbet. 600 000 zł w puli nagród

Już niebawem, bo 24 listopada w Superbet wystartuje druga edycja Survivalu. Pierwsza odbyła się w sierpniu i potrwała 29 dni. Tym razem na najwytrwalszych graczy czeka jeszcze większa nagroda. Pula została zwiększona do 600 tys. zł. Wiąże się to jednak z większymi wymaganiami.

– W naszym Survivalu na start nowego sezonu piłkarskiego nagrodziliśmy aż 1841 graczy, którzy byli aktywni przynajmniej przez 29 dni w sierpniu. W puli było do podziału pół miliona złotych, więc na konto każdego z uczestników promocji trafiło w formie freebetu ponad 270 złotych. Żeby sięgnąć po nagrodę wystarczyło postawić jeden zakład dziennie. Sukces tej promocji sprawił, że zdecydowaliśmy ją powtórzyć w okresie przedświątecznym i dać naszym graczom dodatkową motywację do sportowej zabawy – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Żeby wziąć udział w Survivalu w Superbet, przede wszystkim należy się zarejestrować u tego bukmachera. Przy zakładaniu konta warto wykorzystać Superbet kod promocyjny GOAL, który umożliwia zgarnięcie bonusu do 3755+10 zł.

Na czym polega Survival w Superbet?

Survival w Superbet to promocja dla najwytrwalszych graczy. Codziennie w dniach od 24 listopada do 24 grudnia należy postawić dowolny kupon za minimum 30 złotych. Minimalny kurs nie jest wymagany, a wydarzenie musi być rozliczone tego samego dnia. Wówczas gracz będzie brany pod uwagę w podziale nagrody, którą jest 600 000 zł. Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Superbet

Aż do 3755+600 zł

Najwyższy pakiet powitalny z kodem GOAL

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze