Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin
Aktualizacja 15/09/2020Superbet aplikacja mobilna


Kiedy pojawia się nowy bukmacher, fani obstawiania z telefonu zadają sobie zawsze jedno pytanie - pytanie, na które udzielimy w tym artykule odpowiedzi. Czy jest już na Superbet aplikacja mobilna? Z jakich systemów operacyjnych można obstawiać? Czy warto pobrać aplikację od tego bukmachera? Zapraszamy do lektury!

Pobierz aplikację SuperbetSuperbet Mobile


Nie na samej aplikacji świat stoi, Superbet mobile jest dostępne również w formie responsywnej wersji dla przeglądarek mobilnych. Wystarczy, że wejdziesz na stronę bukmachera. Od razu zobaczysz tam dobrze wyeksponowany baner, który będzie Cię zachęcał do pobrania aplikacji, ale wcale nie musisz się na to decydować. Plus jest też taki, że reklamę apki da się łatwo przewinąć.

Mobilna wersja strony Superbet działa bardzo dobrze i jeżeli nie masz miejsca na telefonie albo apka nie jest dostępna na Twój system operacyjny, nie masz się czym przejmować. Interfejs jest wygodny w obsłudze i wygląda estetycznie. Umożliwia on łatwy dostęp do wszystkich funkcji znanych z pełnowymiarowej strony internetowej.

Bez problemu można przeglądać wszystkie zakłady, jakie znajdują się w ofercie Superbet. Da się także komponować i obstawiać kupony - jak dokładnie to zrobić tłumaczymy w sekcji poniżej. Aplikacja jest oczywiście wygodniejsza po prostu dlatego, że nie trzeba się przedzierać przez karty w przeglądarce, ale stronę internetową także używa się całkiem przyjemnie.

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?


Interfejs zarówno w przypadku strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej jest bardzo podobny i prosty w obsłudze. Działa na podobnej zasadzie jak u większości konkurencyjnych bukmacherów. Aby się zalogować, musisz stuknąć przycisk “Zaloguj” w prawym górnym rogu.

Po wejściu na swoje konto będziesz mógł komponować kupon, dowolnie dobierając do niego wydarzenia (jedno lub więcej). Wystarczy stukać palcem w kursy dla selekcji, które Cię interesują, a automatycznie zaczną się one pojawiać na kuponie. Będzie on widoczny w dolnej części ekranu. Tam na szybko będziesz mieć cały czas wgląd do najważniejszych informacji takich jak liczba wybranych wydarzeń, kurs, domyślna stawka oraz potencjalna wygrana.

Żeby rozwinąć kupon, wystarczy stuknąć w czerwony pasek z informacjami widoczny u dołu ekranu. W menu pełnego widoku kuponu możesz łatwo go edytować. Stuknij w symbol kosza na śmieci, aby usunąć wydarzenie. Jest też przycisk pozwalający natychmiast wyzerować kupon. W dolnej części ekranu znajdziesz pasek, w który możesz wpisać wybraną stawkę. Widać także kilka przycisków z sugerowanymi stawkami jak “10 zł”, “100 zł” i “500 zł”. Zastanów się, czy kupon i wygrana Cię satysfakcjonują. Jeśli tak, pozostaje stuknąć czerwony przycisk “Przygotuj zakład”, aby go potwierdzić. I już!

Aplikacja mobilna Superbet

Aplikacja mobilna Superbet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Fanfary! Bukmacher nie pozostaje w tym względzie w tyle od samego początku jest dostępna na Superbet aplikacja! Mogą ją pobrać użytkownicy urządzeń z systemem Android, ale również ci używający iOS-a. Mobilna aplikacja to przede wszystkim wygoda. Więc jeżeli nie masz jej jeszcze zainstalowanej na swoim urządzeniu to nie zwlekaj i pobierz ją już dziś.

Ze względu na politykę Google, w celu pobrania aplikacji na urządzenie z Androidem trzeba ściągnąć ją bezpośrednio ze strony bukmachera i samodzielnie zainstalować na telefonie czy tablecie. Wymagana wersja systemu to co najmniej 5.0. Na stronie Superbet znajdziesz dokładne instrukcje tłumaczące to, w jaki sposób zainstalować apkę. Tutoriale są naprawdę dobrze zrobione i zawierają pomocne zrzuty ekranu zrobione na urządzeniach z różnymi wersjami Androida. Nie powinieneś mieć żadnych problemów z instalacją.

Jeżeli użytkujesz jedno z urządzeń firmy Apple (iPhone, iPad) masz jeszcze łatwiej. Aplikację na iOS możesz po prostu pobrać bezpośrednio z iStore'a.


Funkcje aplikacji Superbet


Przyjrzymy się funkcjom, które spełnia na Superbet aplikacja. Co możesz zrobić przy jej pomocy i czy stanowi ona dobry substytut pełnowymiarowej strony internetowej na komputery?

Póki co wygląda na to, że fani mobilnej zabawy w zakłady mogą bezproblemowo obstawiać z telefonów i tabletów. Mobilna strona internetowa Superbet działa naprawdę dobrze. Nawet jeśli nie lubisz ściągać aplikacji, możesz cieszyć się grą na urządzeniu mobilnym.

Trochę szkoda, że ani widu ani słychu w kwestii mobilnych bonusów. Gracze bardzo lubią, gdy bukmacher zachęca ich do pobierania apki przy pomocy dodatkowych środków. Mamy nadzieję, że tego typu akcja pojawi się również na Superbet. Chętnie zobaczylibyśmy na przykład freebet albo dodatkowe ubezpieczenie na pierwszy zakład postawiony z urządzenia mobilnego.

Bukmacher umożliwia również dokonywanie wpłat i wypłat na swoje konto Superbet z poziomu aplikacji mobilnej. Jeżeli chodzi o wpłat, do wyboru mamy kilka opcji dostępnych również z poziomu strony internetowej. Z kolei wypłaty możliwe są wyłącznie na konto bankowe.

Aplikację Superbet oceniamy oczywiście pozytywnie i mamy nadzieję, że firma będzie regularnie ją polepszać. Fundament postawiła naprawdę niezły.


Ściągnij aplikację Superbet