Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminSuperbet aplikacja mobilna


Kiedy pojawia się nowy bukmacher, fani obstawiania z telefonu zadają sobie zawsze jedno pytanie - pytanie, na które udzielimy w tym artykule odpowiedzi. Czy jest już na Superbet aplikacja mobilna? Z jakich systemów operacyjnych można obstawiać? Czy warto pobrać aplikację od tego bukmachera? Zapraszamy do lektury!W oczekiwaniu na rozwój Superbet:


Graj w STS


Superbet Mobile


Nie na samej aplikacji świat stoi, Superbet mobile jest dostępne również w formie responsywnej wersji dla przeglądarek mobilnych. Wystarczy, że wejdziesz na stronę bukmachera. Od razu zobaczysz tam dobrze wyeksponowany baner, który będzie Cię zachęcał do pobrania aplikacji, ale wcale nie musisz się na to decydować. Plus jest też taki, że reklamę apki da się łatwo przewinąć.

Mobilna wersja strony Superbet działa bardzo dobrze i jeżeli nie masz miejsca na telefonie albo apka nie jest dostępna na Twój system operacyjny, nie masz się czym przejmować. Interfejs jest wygodny w obsłudze i wygląda estetycznie. Umożliwia on łatwy dostęp do wszystkich funkcji znanych z pełnowymiarowej strony internetowej.

Bez problemu można przeglądać wszystkie zakłady, jakie znajdują się w ofercie Superbet. Da się także komponować i obstawiać kupony - jak dokładnie to zrobić tłumaczymy w sekcji poniżej. Aplikacja jest oczywiście wygodniejsza po prostu dlatego, że nie trzeba się przedzierać przez karty w przeglądarce, ale stronę internetową także używa się całkiem przyjemnie.

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?


Interfejs zarówno w przypadku strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej jest bardzo podobny i prosty w obsłudze. Działa na podobnej zasadzie jak u większości konkurencyjnych bukmacherów. Aby się zalogować, musisz stuknąć przycisk “Zaloguj” w prawym górnym rogu.

Po wejściu na swoje konto będziesz mógł komponować kupon, dowolnie dobierając do niego wydarzenia (jedno lub więcej). Wystarczy stukać palcem w kursy dla selekcji, które Cię interesują, a automatycznie zaczną się one pojawiać na kuponie. Będzie on widoczny w dolnej części ekranu. Tam na szybko będziesz mieć cały czas wgląd do najważniejszych informacji takich jak liczba wybranych wydarzeń, kurs, domyślna stawka oraz potencjalna wygrana.

Żeby rozwinąć kupon, wystarczy stuknąć w czerwony pasek z informacjami widoczny u dołu ekranu. W menu pełnego widoku kuponu możesz łatwo go edytować. Stuknij w symbol kosza na śmieci, aby usunąć wydarzenie. Jest też przycisk pozwalający natychmiast wyzerować kupon. W dolnej części ekranu znajdziesz pasek, w który możesz wpisać wybraną stawkę. Widać także kilka przycisków z sugerowanymi stawkami jak “10 zł”, “100 zł” i “500 zł”. Zastanów się, czy kupon i wygrana Cię satysfakcjonują. Jeśli tak, pozostaje stuknąć czerwony przycisk “Przygotuj zakład”, aby go potwierdzić. I już!

Aplikacja mobilna Superbet

Aplikacja mobilna Superbet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Fanfary, wjeżdżamy z najważniejszą informacją dnia - owszem, już od samego początku jest dostępna na Superbet aplikacja! Niestety póki co mogą ją pobrać tylko użytkownicy urządzeń z systemem Android, ale i tak należą się bukmacherowi brawa. Wielu buków oferuje apkę dopiero na kilka miesięcy po przyjęciu pierwszego zakładu online. Jeśli chodzi o aplikację na iOS, na szczęście na stronie Superbet już teraz widnieje informacja, że pojawi się ona “wkrótce”. Nie wiemy, kiedy dokładnie się ona pojawi, ale przynajmniej możemy być pewni, że bukmacher już ją planuje.

Ze względu na politykę Google, w celu pobrania aplikacji na urządzenie z Androidem trzeba ściągnąć ją bezpośrednio ze strony bukmachera i samodzielnie zainstalować na telefonie czy tablecie. Wymagana wersja systemu to co najmniej 5.0. Na stronie Superbet znajdziesz dokładne instrukcje tłumaczące to, w jaki sposób zainstalować apkę. Tutoriale są naprawdę dobrze zrobione i zawierają pomocne zrzuty ekranu zrobione na urządzeniach z różnymi wersjami Androida. Nie powinieneś mieć żadnych problemów z instalacją.

Funkcje aplikacji Superbet


Przyjrzymy się funkcjom, które spełnia na Superbet aplikacja. Co możesz zrobić przy jej pomocy i czy stanowi ona dobry substytut pełnowymiarowej strony internetowej na komputery?
  • Dostęp do pełnej oferty zakładów Superbet. Wliczają się w to zakłady przedmeczowe, live oraz wirtualne. Bukmacher deklaruje, że rocznie ma w ofercie aż 250 tysięcy wydarzeń na żywo!
  • Dostęp do przydatnych statystyk, które pomagają w podejmowaniu decyzji przy komponowaniu kuponów. Na Superbet znajdziesz między innymi tabele ligowe, składy drużyn i statystyki H2H ze starć pomiędzy poszczególnymi ekipami. Dostępne są także dokładniejsze statystyki dla poszczególnych meczów takie jak liczba strzałów czy rzutów rożnych.
  • Powiadomienia push. Dzięki aplikacji Superbet możesz być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami meczów na żywo. Możesz śledzić kartki, gole czy rzuty karne i otrzymywać powiadomienia, kiedy tylko dzieje się coś ważnego.
  • Live streaming. Na Superbet mecze na żywo można oglądać także przy pomocy aplikacji! Do tego istnieje możliwość zrzucenia meczu do rogu ekranu i oglądania go na miniaturce podczas jednoczesnego przeglądania oferty bukmachera. Nikt nie broni Ci także oczywiście puścić mecz na pełnym ekranie i skupić się tylko na nim. Robi spore wrażenie fakt, że Superbet już od pierwszego dnia może się pochwalić dostępem do meczów na żywo.
  • Mecze na żywo można także śledzić przy pomocy match trackera. Na ekranie wyświetla się na bieżąco informacja co do tego, która drużyna jest akurat w trakcie ataku, dzięki czemu możesz łatwiej podejmować decyzje podczas obstawiania live.
  • Co sądzisz na temat aplikacji Superbet? Naszym zdaniem jest ona naprawdę dobra, szczególnie jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że bukmacher dopiero co wszedł na rynek! Żałujemy, że nie pojawiła się jeszcze wersja kompatybilna z systemem iOS, ale mamy nadzieję, że Superbet dotrzyma obietnicy i niedługo ją wypuści.

Póki co wygląda na to, że fani mobilnej zabawy w zakłady mogą bezproblemowo obstawiać z telefonów i tabletów. Nawet jeżeli masz urządzenie Apple, nie ma co rozpaczać. Mobilna strona internetowa Superbet działa naprawdę dobrze, więc brak aplikacji nie jest mocnym argumentem przeciwko grze u tego bukmachera.

Trochę szkoda, że ani widu ani słychu w kwestii mobilnych bonusów. Gracze bardzo lubią, gdy bukmacher zachęca ich do pobierania apki przy pomocy dodatkowych środków. Mamy nadzieję, że tego typu akcja pojawi się również na Superbet. Chętnie zobaczylibyśmy na przykład freebet albo dodatkowe ubezpieczenie na pierwszy zakład postawiony z urządzenia mobilnego.

Bukmacher nie zadeklarował się także co do tego, czy aplikacja mobilna w pełni wspiera przeprowadzanie płatności w kwestii wpłat i wypłat. Pomijając te drobne niedociągnięcia oceniamy jednak aplikację Superbet pozytywnie i mamy nadzieję, że firma będzie regularnie ją polepszać. Fundament postawiła naprawdę niezły.


Czekając na Superbet


Graj w STS