Superbet z cashbackiem do 100 zł na mecz Węgry – Polska

Jerzy Dudek
Jerzy Dudek

Już w najbliższy czwartek reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację w eliminacjach do finałów Mistrzostw Świata. Podopieczni Paulo Sousy na wyjeździe zmierzą się z Węgrami. Z okazji tego spotkania Superbet przygotował bardzo ciekawą propozycję dla nowych klientów – cashback do 100 zł na wypadek braku zwycięstwa Biało-Czerwonych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Pierwsze spotkania w ramach eliminacji na katarski mundial reprezentacja Polski rozegra w Budapeszcie. Będzie to także debiut Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera polskiego zespołu. Do pojedynku z Węgrami przystąpi w roli faworyta i z tylko jednym celem, jakim jest zdobycie kompletu punktów.

Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały na to spotkanie specjalną ofertę dla nowych klientów, którzy w dniach 22-24 marca założą konto. Każda taka osoba może skorzystać ze swego rodzaju ubezpieczenia zakładu na zwycięstwo reprezentacji Polski.

Aby skorzystać z promocji, poza założeniem konta należy wnieść depozyt oraz jako pierwszy zakład (singiel) postawić na wygraną polskiego zespołu w meczu z Węgrami. Minimalna stawka takiego kuponu to 10 zł. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy postawiony zakład po wniesieniu depozytu.

Jeżeli Biało-Czerwonym nie uda się zwyciężyć w Budapeszcie i postawiony kupon okaże się przegrany, Superbet dokona zwrotu do 100 złotych na konto bonusowe. Uzyskany bonus nie podlega obrotowi, ale należy zaakceptować go w ciągu 3 dni od jego przyznania.

Superbet
2.20
Wygrana Polski

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze