Super strzał na Mistrzostwa w Superbet

Ambasadorem bukmachera Superbet jest Jerzy Dudek
Superbet Na zdjęciu: Ambasadorem bukmachera Superbet jest Jerzy Dudek

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Katarze. Biało-czerwonych czekają jeszcze we wrześniu dwa spotkania Ligi Narodów, po których Czesław Michniewicz powinien mieć już jasny obraz co do tego, kto znajdzie się w kadrze na turniej. Z okazji upływającego coraz szybciej czasu do inauguracji mundialu z nową ofertą promocyjną wystartował bukmacher Superbet. Do wygrania jest mnóstwo wartościowych nagród, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią. 

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Już za nieco ponad dwa miesiące, gdyż 20 listopada rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Katarze
  • Polska w grupie zmierzy się z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Argentyną
  • Z ofertą promocyjną na okazję mundialu wystartował bukmacher Superbet. W jej ramach możemy wygrać wiele atrakcyjnych nagród

Wygraj samochód w loterii Superbet

Mistrzostwa Świata w Katarze to temat, który nie schodzi z ust mediów i kibiców. Do rozpoczęcia turnieju pozostały już nieco ponad dwa miesiące, a trenerom poszczególnych reprezentacji klaruje się już w głowach wizja tego, jak powinna wyglądać kadra. Europejskie reprezentacje rozegrają jeszcze przynajmniej po dwa mecze w ramach Ligi Narodów, które zaplanowane zostały pod koniec września. Polska zmierzy się wówczas z Holandią i Walią. Poprzednie mecze z tymi reprezentacjami były dla biało-czerwonych dość udane.

Wiele niewiadomych jest w przypadku kadry reprezentacji Francji, która w ostatnich miesiącach nie wyglądała zbyt dobrze na tle silniejszych rywali. Trójkolorowi przypominali raczej zbieraninę gwiazd światowego futbolu, aniżeli solidną i zgraną reprezentację. Jeśli dodamy do tego wszystkie skandale, jakie wypłynęły niedawno wokół kadry, otrzymamy niezbyt optymistyczny obraz. Nawet kapitan Francji – Hugo Lloris wyraził zaniepokojenie z powodu atmosfery w zespole.

Bukmacher Superbet na okazję mundialu przygotował promocję, w ramach której możemy na zasadzie loterii wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Każdego dnia możemy otrzymać trzy losy, które Superbet podaruje nam w zamian za postawione kupony. Do wygrania są między innymi Iphone 13, bezprzewodowe słuchawki, bilety do Kataru, a nawet Toyota Supra. Jak widzicie jest zatem o co grać.

Jak skorzystać z promocji?

  • Zarejestruj konto w Superbet podając kod promocyjny GOAL
  • Graj kupony poprzez stronę bukmachera Superbet. Za postawione 10 zł możesz otrzymać jeden los na loterię Superbet. Jeśli danego dnia zagrasz za ponad 50 zł, otrzymasz dwa losy. Trzy losy bukmacher przyzna nam po postawieniu łącznie 100 zł jednego dnia
  • Losy zostaną przekształcone w strzały, które oddawać będziemy na bramkę Jerzego Dudka. W formie animacji przekonamy się, czu udało nam się coś wygrać.
  • W puli nagród znajdują się m.in. Iphone 13, karty podarunkowe, bezprzewodowe słuchawki, a także bilety do Kataru, czy Toyota Supra
  • Losowanie głównej nagrody, czyli wspomnianego samochodu, odbędzie się 22 grudnia

Szczegółowe warunki promocji wraz informacją o obrocie otrzymanym bonusem znajdziesz na stronie Superbet.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze