Fuksiarz.pl ma nowego szefa. Pierwsza taka sytuacja w Polsce

Logo bukmachera Fuksiarz.pl
Na zdjęciu: Logo bukmachera Fuksiarz.pl

Ogromne zmiany zaszły w zarządzie spółki Fuksiarz.pl. Bukmacher poinformował, że nowym szefem spółki została Aneta Tylicka. Po raz pierwszy w historii zatem kobieta stanęła za sterami firmy bukmacherskiej w Polsce.

  • Bukmacher Fuksiarz.pl od kilku lat dynamicznie rozwija się na rynku bukmacherskim
  • Przedsiębiorstwa ogłosiło ważną zmianę na stanowisku kierowniczym
  • Nową szefową Fukasiarz.pl została Aneta Tylicka. Jest pierwszą kobietą w Polsce, która stanęła za sterami firmy bukmacherskiej

Aneta Tylicka nowym szefem Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz od kilku lat stale rozwija się i zdobywa coraz większą popularność na rynku bukmacherskim w Polsce. Liczne promocje, bonusy i konkursu są stałym elementem jego szerokiej oferty. Fuksiarz stara się monitorować aktualne trendy na rynku i sukcesywnie wdrażać je, a w ostatnich dniach jego zarząd podjął istotną decyzję w kontekście dalszego funkcjonowania bukmachera. 

Za sterami Fuksiarz.pl stanęła właśnie Aneta Tylicka. Od marca 2021 roku pełniła w przedsiębiorstwie funkcję dyrektora operacyjnego. Na stanowisku zastąpiła Marcina Szpalerskiego – założyciela przedsiębiorstwa i dotychczasowego Prezesa Zarządu. Więcej na temat bukmachera możecie przeczytać w naszej recenzji Fuksiarz.pl.

– Z Fuksiarz.pl jestem związana od prawie dwóch lat, a praca dla tego brandu przynosi mi wiele satysfakcji. Istotne jest dla mnie stałe zwiększanie rentowności brandu Fuksiarz.pl, poszerzenie grup docelowych i ciągłe dostarczenie dodatkowych emocji związanych z rozrywką online. Najważniejszą wartość stanowią dla mnie ludzie. Posiadanie dobrego zespołu to już sukces. Bardzo ważny jest dla mnie rozwój talentów w branży. Kolejną kwestią jest posiadanie odpowiednich procesów, by zespół wiedział, jak pracować – stwierdziła nowa prezes Fuksiarz.pl.

Sprawdź: Kto nowym trenerem reprezentacji Polski? Kursy bukmacherów

Komentarze