Polska straci gola z Łotwą? Kursy bukmacherów

Reprezentacja Polski we wtorek zmierzy się z Łotwą w ramach meczu towarzyskiego. Biało-czerwoni po nieudanych zmaganiach w eliminacjach do Euro 2024 rozpoczynają przygotowania do barażów.

Jakub Kiwior i Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jakub Kiwior i Robert Lewandowski
  • We wtorek (21 listopada) Polska zagra u siebie z Łotwą
  • Biało-czerwoni rozpoczynają przygotowania do wiosennych baraży o awans na Euro 2024
  • Czy z niżej notowanym rywalem Polacy zachowają czyste konto?

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Łotwa. Czy Biało-czerwoni stracą gola?

Reprezentacja Polski ma za sobą czarny okres. Kompletnie nieudane eliminacje do Euro 2024 zmuszają Biało-czerwonych do udziału w barażach o awans na turniej. We wtorek (21 listopada) kadra Michała Probierza zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Łotwą.

Czy Polska pokona Łotwę?

Tak 20%
Nie 80%
15+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Przed meczem towarzyskim nastroje kibiców nie mogą być najlepsze. Wydaje się, że większość fanów straciła wiarę w reprezentację Polski i nie spodziewa się korzystnego rezultatu nawet z takim przeciwnikiem jak Łotwa. W sieci aż wrze od negatywnych komentarzy pod adresem Biało-czerwonych. Czy w takiej sytuacji Łotysze mogą pokusić się o niespodziankę? Pomimo ostatnio kiepskiej formy Polaków może być o to trudno. Jednak zdobycie jednej bramki nie jest nieosiągalnym zadaniem. Bukmacher Betclic oferuje na to zdarzenie kurs w wysokości aż 2.11. Obstawiając to zdarzenia, warto wykorzystać Betclic kod promocyjny GOALPL, który umożliwia zawarcie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Betclic
2.11
Łotwa powyżej 0,5 gola

Trener Michał Probierz zapowiedział na konferencji prasowej, kto wybiegnie w pierwszej jedenastce. W wyjściowym składzie nie zabraknie Roberta Lewandowskiego, który ostatnio w reprezentacji nie notuje udanych występów. Mimo tego w Betclic kurs na gola Lewego wynosi około 1.50. Znacznie atrakcyjniej wygląda współczynnik na bramkę Adama Buksy (2.45). Napastnik Antalyasporu również pojawi się na boisku od pierwszych minut.

Mecz towarzyski

Polska – Łotwa

Betclic
1.50
Lewandowski strzeli gola
2.45
Buksa strzeli gola
Zagraj!

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 21/11/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze