Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminLV BET esport


W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat esportowej oferty bukmachera LV BET. Sprawdzimy, czy publikuje on wystarczająco zakładów na sporty elektroniczne i czy umożliwia oglądanie meczów na żywo. Przeanalizujemy także ofertę powitalną i pokrótce wytłumaczymy, jakich rynków na esport możesz się spodziewać po tym bukmacherze.


Obstawiaj esport w LV BET

Zakłady na esport w LV BET

LV BET esport zakłady
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Na LV BET znajdziesz specjalny interfejs przeznaczony dla fanów sportów elektronicznych. Wystarczy kliknąć w zakładkę “Esport” u góry ekranu, żeby przenieść się do sekcji portalu, która skupia się wyłącznie na grach komputerowych. Dzięki temu nie musisz szukać ulubionych produkcji pomiędzy ligami i turniejami rozgrywanymi w klasyczne sporty.

Portal LV BET jest pod tym względem bardzo wygodny. Po lewej stronie można przeglądać dostępne rozgrywki. Są one podzielone na poszczególne gry, co zdecydowanie ułatwia odnajdywanie się wśród kategorii. Na środku możesz oglądać dostępne rynki oraz, jeżeli jest on akurat dostępny, live streaming.

Po prawej stronie cały czas widzisz natomiast obecną wersję swojego kuponu. Warto pochwalić także LV BET za to, że na dole strony znajdziesz odnośniki do obszernych poradników obstawiania najpopularniejszych gier.

Specjalny bonus na esport?


Po bukmacherze LV BET widać, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej inwestuje w temat sportów elektronicznych. Bukmacher nie ma co prawda stałego bonusu dla fanów esportu, ale regularnie pojawiają się u niego akcje limitowane czasowo. Możesz więc zaglądać do zakładki “Promocje” i sprawdzać, czy jest z czego skorzystać! W ramach przykładu poniżej opisujemy specjalny esportowy konkurs, który trwał w trakcie powstawania tego artykułu. Bardzo możliwe, że pojawi się kolejna edycja tej akcji lub LV BET wymyśli coś jeszcze nowszego.

Turniej esportowy


Ten konkurs zorganizowany przez LV BET miał miejsce na wiosnę roku 2020. Gracze zbierali w nim punkty, które bukmacher przyznawał zgodnie z regulaminem promocji za zakłady postawione na CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Były one przydzielane graczom zarówno za wygrane, jak i za przegrane kupony według specjalnego wzoru zależnego także od stawki i kursu.

Zgodnie z liczbą uzyskanych punktów, gracze zostali uszeregowani w specjalnym rankingu. W zależności od zdobytego miejsca, użytkownicy mogli dostać naprawdę atrakcyjne nagrody, w tym aż 2000 zł za pierwszą lokatę. Oprócz tego było jednak także sporo nagród pocieszenia w formie prawdziwych pieniędzy albo bonusu do wykorzystania na portalu LV BET.

Oferta powitalna LV BET


Z góry polecamy Ci zarejestrować się z kodem promocyjnym z portalu bettingexpert.com. Poniżej opisujemy warunki bonusu dostępne właśnie dla tych osób, które założą konto przez link, który zamieściliśmy u góry. Od bukmachera możesz dostać łącznie aż trzy bonusy o wartości do 1520, przy czym możesz wybrać, którą promocję od pierwszego depozytu chcesz wykorzystać, bo dostępne są dwie wersje.

Freebet 20 PLN


Jeżeli zgodnie z naszą rekomendacją założysz konto przy pomocy kodu promocyjnego, będziesz mógł odebrać na starcie bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus Bez Depozytu”. Dostaniesz bonusową złotówkę, do której będzie przypisany mnożnik kursu x20, co pozwoli Ci w praktyce postawić zakład o wartości 20 zł! Z dokładnym regulaminem promocji możesz się zapoznać na stronie LV BET.

Bonus za pierwszy depozyt: 1000 zł na sporty, w tym esport, lub 600 zł na sporty wirtualne


Zapewne bardziej zainteresuje Cię pierwsza opcja, ponieważ pozwala ona obstawiać zakłady na esport, ale opiszemy oczywiście obie alternatywy.
 1. Możesz dostać za pierwszy depozyt zakład z mnożnikiem o łącznej wartości maksymalnie 1000 zł. Aby załapać się na promocję, musisz wpłacić co najmniej 50 zł, przy czym aby otrzymać bonus o maksymalnej wartości, musiałbyś wpłacić 1000 zł lub więcej. Po wpłaceniu kasy otrzymasz 1% zdeponowanej kwoty, ale z mnożnikiem kursu x100. W praktyce będziesz mógł więc postawić zakład o wartości Twojego depozytu. Bonus możesz wykorzystać na kupon o kursie łącznym co najmniej 2.50. Musi się on składać z przynajmniej trzech zdarzeń, każde z nich o kursie minimum 1.25. Możesz postawić na dowolne wydarzenie oprócz sportów wirtualnych. Jeśli wygrasz zakład, to żeby wypłacić wygraną z niego kasę, będziesz musiał obrócić kwotą x4 po kursie minimum 2.00. W przypadku zakładów AKO kurs wydarzenia pojedynczego musi wynieść co najmniej 1.50.
 2. Jeśli zaznaczysz przy rejestracji opcję “BONUS POWITALNY 600 PLN WIRTUALKI”, będziesz mógl skorzystać z alternatywnego bonusu na wirtuale. Jeżeli wpłacisz przynajmniej 20 zł, otrzymasz 100% swojego depozytu do maksymalnie 600 zł w postaci bonusu do wykorzystania na sport wirtualny. Pamiętaj, że sporty wirtualne to nie jest to samo co esport! Na sporty elektroniczne można wykorzystać tylko pierwszy bonus z dwóch tutaj opisanych.

Bonus za drugi depozyt: 500 zł na sporty, w tym esport


Promocja za drugi depozyt działa na tej samej zasadzie co opisana powyżej pierwsza alternatywa bonusu za pierwszy depozyt, czyli 1000 zł w formie mnożnika kursu. Jedyna różnica jest taka, że tym razem mnożnik wyniesie x50, co oznacza, że wartość bonusu to maksymalnie 500 zł. Warunek zakładu za bonus oraz obrotu jest taki sam jak w przypadku opisanej powyżej promocji 1000 zł.


Odbierz swój bonus w LV BET


Co można obstawiać?


Oto gry, które znajdują się zazwyczaj w ofercie LV BET a także przykładowe turnieje i ligi, które można było obstawiać u bukmachera, kiedy pisaliśmy ten artykuł.

Tytuł gry esportPrzykładowe rozgrywki
Counter Strike
 • ESL Italia Championship
 • Flashpoint
 • ESEA
 • ESL Premiership
 • Fragleague
 • LOOTBET League
League of Legends
 • EU LoL Championship Series
 • LoL Champions Korea
 • Oceanic Pro League
 • NA LoL Championship Series
Dota 2
 • ESL One
 • ESL SEA
 • Epic Prime League
 • BTS Pro Series: Americas
 • BTS Pro Series: Southeast Asia
StarCraft 2
 • GSL
Call of Duty
 • Call of Duty League
King of Glory
 • KPL
 • KPLGT
Warcraft III
 • AfreecaTV Warcraft League


Jak możesz się zapewne domyślać, konretna oferta dostępna u bukmachera w danym momencie jest zależna od tego, jakie turnieje akurat się zbliżają albo jaka trwa właśnie liga. Z tego względu najbardziej aktualną ofertę najlepiej sprawdzić po prostu samodzielnie na stronie LV BET w zakładce “Esport”.

Jak obstawiać esport?


Na początek zabawy w zakłady na esport mamy dla Ciebie kilka porad:
 • Zdecyduj, ile wynosi Twój budżet na dany okres, na przykład na miesiąc, i trzymaj się tego postanowienia.
 • Na początek obstawiaj za małe kwoty. Zwiększaj stawki w sposób planowany, a nie ze względu na emocje albo “na odbicie” po przegranym zakładzie.
 • Szukaj informacji u typerów, casterów i ekspertów, ale nie wierz w ich teorie w sposób bezkrytyczny.
 • Śledź zmiany w kursach oraz informacje na temat formy drużyny, starając się obstawić w najbardziej opłacalnym momencie.
 • Przeanalizuj statystyki dotyczące ostatnich występów graczy oraz poprzednich starć dwóch drużyn, tzw. H2H.

Rodzaje zakładów


Zapoznaj się z przykładowymi rynkami na mecze esport, które najczęściej znajdziesz u bukmachera LV BET.

Zwycięzca meczu 2-drogowo


W grach, w których nie ma możliwości zakończenia meczu remisem, można postawić na zwycięzce dwudrogowo, czyli udzielić odpowiedzi na pytanie, którym z dwóch możliwych wydarzeń zakończy się spotkanie: wygraną drużyny 1 lub wygraną drużyny 2.

Zwycięzca meczu 3-drogowo


W niektórych grach istnieje możliwość remisu. Wówczas zakład o zwycięzcę staje się trzydrogowy, ponieważ istnieją trzy możliwe zakończenia. Obstawiasz na wygrana drużyny 1, remis lub wygraną drużyny 2.

Handicap


Zakłady z handicapem to takie, w których jedna z drużyn dostaje fory, na przykład wyobrażamy sobie, że zaczyna ona mecz, mając już jedną wygraną rundę. Zakład obstawia się o to, jak zakończy się spotkanie w takiej właśnie fikcyjnej sytuacji.

Pierwsza krew


W niektórych grach zawodnicy z przeciwnych drużyn zabijają nawzajem swoje postacie. W zakładach na tego rodzaje produkcje często można na LV BET postawić na kto, z której drużyny będzie gracz, który jako pierwszy zdobędzie zabójstwo.

Zwycięzca mapy


Część gier dzieli się na mapy, gracze rozgrywają ich na przykład trzy albo pięć. W takich produkcjach możesz obstawić nie tylko na to, kto wygra cały mecz, ale również na zwycięzców poszczególnych map.

Zakłady długoterminowe


Na LV BET pojawiają się niekiedy nie tylko zakłady na określone mecze, ale również rynki pozwalające postawić na to, kto wygra turniej lub ligę. Te tak zwane zakłady długoterminowe mają często całkiem wysokie kursy, ale charakteryzują się także wysokim ryzykiem i długim czasem oczekiwania na rozstrzygnięcie.

Zakłady na żywo


Na LV BET obstawianie esportu na żywo jest możliwe, chociaż niestety liczba oferowanych rynków nie zawsze robi duże wrażenie. Często można obstawiać tylko na zwycięzcę meczu i zwycięzcę mapy. Zdarzają się jednak również mecze o większej liczbie zakładów.

Esport na mobile


Aplikacja mobilna LV BET jest dostępna na iOS oraz na Android. Udostępnia ona w zasadzie wszystkie te same funkcje, z których mógłbyś korzystać na PC czy laptopie. Nie ma też oczywiście żadnych ograniczeń co do obstawiania esportu. Jeśli lubisz więc obstawiać mobilnie, to LV BET będzie dobrym wyborem.

Esportowe transmisje live


lv-bet-esport-live-stream
LV BET to jeden z bukmacherów, którzy najpoważniej podchodzą do streamowania esportowych wydarzeń. Regularnie można oglądać w szczególności Counter Strike. Najważniejsze mecze bywają nawet dostępne z polskim komentarzem, chociaż zazwycaj udostępniane są jednak streamy z angielskojęzycznymi casterami.

LV BET to naszym zdaniem perspektywiczny wybór dla osób zainteresowanych esportem. Oferta jest szeroka, bonus powitalny można wykorzystać na esport, a do tego bukmacher umożliwia oglądanie esportu live. Spodziewamy się po tej marce dalszego rozwoju.


Obstawiaj esport w LV BET