Legia pożegna się z Ekstraklasą? Kursy bukmacherów

Piłkarze Legii Warszawa
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa

Runda jesienna w PKO Ekstraklasie powoli dobiega końca. Rywalizacja nie tylko o mistrzostwo Polski, ale także o utrzymanie się w lidze zapowiada się niezwykle ciekawie. Największą sensacją pierwszej części sezonu jest postawa broniącej tytułu Legii Warszawa, która z zaledwie dziewięcioma punktami na koncie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Czy kibice stołecznego klubu mogą obawiać się o spadek? Sprawdzamy, jak widzą to bukmacherzy.

Czytaj dalej…

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Celem Legii Warszawa na sezon 2021/22 było oczywiście zdobycie 16. w historii klubu mistrzowskiego tytułu. O realizacji tego celu kibice aktualnych nadal mistrzów Polski mogą jednak zapomnieć. Aktualnie zespół ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej traci aż 20 punków do prowadzących w tabeli drużyn Lecha Poznań i Lechii Gdańsk.

Postawa Legii w tym sezonie to zdecydowanie największa sensacja rozgrywek. W 12 dotychczasowych spotkaniach odniosła zaledwie trzy zwycięstwa i doznała aż dziewięciu porażek. W efekcie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Ma co prawda do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania, ale biorąc pod uwagę jej postawę w ostatnich tygodniach, trudno mówić o możliwości zdobycia przez nią sześciu punktów.

Legia niespodziewanie znalazła się w gronie drużyn, które w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie. Gorszym dorobkiem punktowym legitymuje się jedynie beniaminek z Łęcznej, który zdobył do tej pory osiem punktów. Tuż przed Legią w ligowej tabeli z niewielką przewagą plasują się drużyny Warty Poznań i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Do kolejnych zespołów strata jest już większa.

Czy Legia może w tym sezonie pożegnać się z PKO Ekstraklasą? Zdaniem bukmacherów nie ma na razie takiego zagrożenia. Kurs w BETFAN zakłady bukmacherskie na pożegnanie mistrza Polski z najwyższą klasą rozgrywkową wynosi obecnie 20.00.

Betfan
20.00
spadek Legii

Zdaniem bukmachera bardziej prawdopodobny jest spadek aż ośmiu innych drużyn. Patrząc na kursy, za pewniaków do spadku uważane są drużyny Górnika Łęczna, Warty Poznań i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze