Kurs 50.0 na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie

Kurs 50.0 na wygraną Igi Świątek
Na zdjęciu: Kurs 50.0 na wygraną Igi Świątek

Iga Świątek po zwycięstwie na kortach Rolanda Garrosa już wkrótce rozpocznie rywalizację o kolejny wielkoszlemowy tytuł. Tym razem lidera światowego rankingu będzie walczyć na trawiastych kortach Wimbledonu. Do turnieju przystąpi w roli faworytki do końcowego triumfu. W Betfan na wygraną Igi Świątek można postawić po kursie 50.0!

  • Turniej główny Wimbledonu rozpocznie się 27 czerwca
  • Iga Świątek uznawana jest za główną faworytę do zwycięstwa w turnieju
  • W Betfan na wygraną Igi Świątek w całym turnieju można postawić po kursie 50.00. Podajemy kod promocyjny oraz szczegóły promocji

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Kurs 50.00 na triumf Świątek w Wimbledonie

Iga Świątek jest obecnie bezsprzecznie najlepszą tenisistką na świecie. Po zwycięstwie we French Open ma gigantyczną przewagę nad rywalkami w światowym rankingu i będzie chciała ją jeszcze powiększyć podczas turnieju w Londynie. Bukmacherzy stawiają Polkę w roli zdecydowanej faworytki do końcowego triumfu. Niezwykle atrakcyjną promocję z tej okazji przygotował bukmacher Betfan, który pozwala zagrać na zwycięstwo Igi Świątek w całym turnieju po kursie 50.0!

Promocja na Wimbledon
BukmacherBETFAN
Promocyjny kurs50.0 na triumf Igi Świątek
Możliwa wygrana220 zł za postawione 5 zł
Kod promocyjnyGOAL

Jak skorzystać promocji “Kurs 50.0 na zwycięstwo Igi w Wimbledonie” w Betfan?

  1. Dokonaj rejestracji konta w Betfan z kodem promocyjnym GOAL
  2. Wpłać depozyt min. 55 zł i postaw pierwszy kupon za minimum 50 zł. W razie porażki otrzymasz zwrot 100% do 600 zł w formie bonusu w ramach oferty “zakład bez ryzyka w Betfan”.
  3. Następnie postaw 5 zł na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie po kursie 50.00 na stronie promocji.

Jeżeli Iga Świątek zwycięży w Wimbledonie, a co za tym idzie Twój kupon okaże się trafiony, wygrana trafi od razu na konto główne i będziesz mógł ją wypłacić. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie bukmachera.

Rejestrując konto przy wykorzystaniu kodu promocyjnego GOAL otrzymasz także freebet o wartości 60 zł, który możesz wykorzystać na dowolne zakłady.

Zakład bez ryzyka do 600zł i freebet 60zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Jaki kod promocyjny podać w Betfan?

Jeśli chcesz skorzystać z promocji “Kurs 50.0 na zwycięstwo Świątek w Wimbledonie” to zakładając konto w Betfan podaj kod promocyjny GOAL.

Gdzie znajdę promocyjny zakład na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie?

Promocyjny zakład nie jest dostępny w standardowej ofercie Betfan. Znajdziesz go tylko na stronie promocji, do której podajemy w tym artykule.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze