Kurs 100.00 na bramkę w meczu Liverpool – Manchester City

Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet
Na zdjęciu: Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet

Piłkarski sezon w Anglii tradycyjnie rozpocznie się od meczu o Tarczę Wspólnoty. W tym roku powalczą o nie dwie najlepsze drużyny poprzednich rozgrywek – Liverpool i Manchester City. To gwarancja wielkich emocji. W Superbet można teraz postawić na bramkę w tym meczu po kursie 100.00. Wystarczy spełnić proste warunki przygotowanej promocji.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Mecz o Tarczę Wspólnoty rozegrany zostanie w tym roku w Leicester. Spotkanie odbędzie się w sobotę (30 lipca) o godzinie 18:00
  • Na przeciwko siebie staną jedenastki Manchesteru City i Liverpoolu
  • Kod promocyjny GOAL przy rejestracji w Superbet pozwala zagrać na gola w tym meczu po kursie 100.00

Liverpool – Manchester City: kurs 100.00 na gola w meczu

Zespoły Liverpoolu i Manchesteru City w ostatnim czasie zdominowały rywalizację na angielskich boiskach. Ich pojedynki zawsze są gwarancję wielkich emocji i tego samego spodziewamy się w sobotę. Smaczku temu pojedynkowi dodają również transfery, których oba kluby dokonały przed obecnym sezonem. Szeregi Manchesteru City zasilił Erling Haaland, natomiast do Liverpoolu dołączył Darwin Nunez.

Obie drużyny także przez zbliżającym się sezonem 2022/23 Premier League są uznawane za głównych kandydatów do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Sobotnie spotkanie z pewnością nie odpowie na pytanie, jaką siłą dysponować będą obie drużyny, ale na pewno żaden z kibiców nie będzie mógł narzekać na nudę.

Pojedynki obu drużyn są gwarantem goli. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, w sześciu z siedmiu ostatnich meczów oglądaliśmy przynajmniej cztery gole. Trudno spodziewać się, abyśmy bramek nie obejrzeli także w sobotę. A w Superbet, dzięki kodowi promocyjnemu GOAL, na przynajmniej jednego gola w tym meczu można postawić po kursie 100.00! Stawka 2 zł pozwala w tym wypadku na wygranie aż 200 zł. Poniżej wyjaśniamy co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w Superbet podając kod promocyjny GOAL
  2. Wnieś pierwszy depozyt w wartości min. 50 zł
  3. Pierwszy pojedynczy kupon zagraj na gola w meczu Liverpool – Manchester City
  4. Minimalna kwota zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się wygrany otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz dodatkowo bonus o wartości 200 zł

Szczegółowe warunki tej promocji znajdziesz na stronie Superbet.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze