KSW 86: gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Wyjątkowo mocno prezentuje się karta walk najbliższej gali spod szyldu KSW. W sobotę 16 września odbędzie się KSW 86, podczas którego walki stoczy wielu wybitnych zawodników. Przede wszystkim dojdzie do wielkiego starcia w wadze koguciej, a zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Co warto obstawiać podczas KSW 86? Przedstawiamy kartę walk i nasze typy.

Jakub Wikłacz
Pressfocus fot. Tomasz Kudala Na zdjęciu: Jakub Wikłacz
 • W sobotę 16 września odbędzie się gala KSW 86
 • KSW 86 odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu
 • Przygotowaliśmy dla was zapowiedź i typy na walki z gali KSW 86, które warto obstawiać u bukmachera Fortuna

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakłady bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł z kodem GOAL
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Obstawianie walk KSW 86

Partnerem federacji KSW od lat jest bukmacher Fortuna. Nie oznacza to  jednak, że posiada ofertę na KSW 86 na wyłączność. Walk z najbliższej gali obstawiać będziecie mogli u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze przygotowanie się pod kątem zaznajomienia z  różnymi ofertami. W zależności od operatora różnić mogą się kursy i szerokość oferty jeśli chodzi o liczbę zdarzeń.  

KSW 86 odbędzie się 16 września w sobotę w Hali Orbita we Wrocławiu. Szykuje się niesamowicie emocjonująca gala, w której pojedynki stoczy wielu świetnych zawodników. W walce wieczoru Jakub Wikłacz, mistrz kategorii do 61,2 kg, zmierzy się z Sebastianem Przybyszem, numerem jeden rankingu. Jeśli chodzi o drugie starcie wieczoru, będzie to walka Michała Michalskiego z Dominikiem Humburgerem.

GalaKSW 86
Data i miejsce wydarzeniaHala Orbita, Wrocław
Rekomendowany BukmacherFortuna
Kod promocyjnyGOAL

Obstawianie KSW 86 przez użytkowników Goal.pl

Która walka KSW 86 wzbudza największe emocje?

Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz 0%
Lom Ali-Eskiev vs Dawid Śmiełowski 50%
Michał Michalski vs Dominik Humburger 0%
Inna 50%
6+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz
 • Lom Ali-Eskiev vs Dawid Śmiełowski
 • Michał Michalski vs Dominik Humburger
 • Inna

KSW 86 – karta walk

Jeśli chodzi o galę KSW 86, walką wieczoru będzie starcie w wadze koguciej. W nim zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Po raz ostatni zawodnicy ci zmierzyli się ze sobą na KSW 77 i wtedy górą okazał się Wikłacz. Oprócz nich zobaczymy również dobrze znanych publiczności Loma Ali-Eskieva, Michała Michalskiego, czy Dawida Śmiełowskiego. Prezentujemy pełną kartę walk KSW 86:

Karta walk KSW 86

Walka wieczoru:

 • 61,2 kg – Jakub Wikłacz (14-3-1) vs Sebastian Przybysz (12-3) – walka o pas mistrzowski

Co-main event:

 • 77,1 kg – Michał Michalski (10-5) vs Dominik Humburger (7-0)

Karta główna:

 • 65,8 kg – Lom Ali-Eskiev (20-7, 1NC) vs Dawid Śmiełowski (10-0)
 • 77,1 kg – Artur Szczepaniak (9-2) vs Henry Fadipe (14-10-1)
 • 77,1 kg – Kacper Koziorzębski (9-5) vs Wiktor Zalewski (5-0)
 • 93,0 kg – Damian Piwowarczyk (6-2) vs Łukasz Sudolski (10-2)
 • 120,2 kg – Filip Stawowy (10-3) vs Viktor Pesta (18-8)

Karta wstępna:

 • 61,2 kg – Mariusz Joniak (11-4) vs Miljan Zdravkovic (6-0)
 • 70,3 kg – Oskar Szczepaniak (4-1) vs Adrian Gralak (5-1)

KSW 86 zakłady bukmacherskie

Utalentowani zawodnicy, wiele ciekawie zapowiadających się walk i starcie o pas mistrzowski – KSW 86 będzie mieć to wszystko. Sobotnia gala zapowiada się znakomicie, a my już nie możemy się jej doczekać. Przed obstawianiem walk z tej gali warto bliżej zapoznać się z ofertą, jaką przygotował dla nas bukmacher Fortuna. 

Bukmacher przygotował dla nas wiele zdarzeń i znakomite kursy na KSW 86. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, zdecydowanie warto rozważyć założenie go. Sprawdźcie wcześniej nasz kod promocyjny Fortuna i skorzystajcie z bonusu powitalnego, dostępnego z naszym kodem Fortuna GOAL. W ten sposób otrzymacie m.in. freebet 30 zł, czy bezpieczny zakład do 600 zł.

KSW 86 kursy w Fortuna

Fortuna może pochwalić się wysokimi kursami na walki z gali KSW 86. Jeśli chodzi o starcie wieczoru, faworytem w oczach bukmacherów jest Jakub Wikłacz. Kurs na jego zwycięstwo to 1.75. Typ na Sebastiana Przybysza natomiast wyceniany jest na 2.08. Bukmacherzy spodziewają się długiego pojedynku. Kurs na Powyżej 4,5 rundy wynosi 1.60. 

Spore oczekiwania kibice wiążą również z walką Lom Ali-Eskiev – Dawid Śmiełowski. Faworytem jest Niemiec, o czym świadczy kurs na jego zwycięstwo, o wartości 1.65. Wygrana Śmiełowskiego wyceniana jest na 2.24.

Typy na KSW 86

Zdecydowanie największą uwagę przed KSW 86 wzbudza walka Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. W roli faworyta przystąpi do niej Wikłacz, który wygrał już z Przybyszem na KSW 77. Jego rywal jest jednak w znakomitej formie, dlatego pojedynek na pewno będzie wyrównany. Korzystnie prezentuje się typ: Powyżej 3,5 rundy z kursem 1.45. 

Wiele oczekujemy również od walki Lom Ali-Eskiev – Dawid Śmiełowski. Wyraźnym faworytem jest Niemiec, który ma po swojej stronie przewagę w postaci doświadczenia, jak i siły, czy umiejętności. Zwycięstwo Polaka byłoby sporą niespodzianką. Typujemy, że Ali-Eskiev zdominuje walkę i zakończy ją wygraną. Kurs na zwycięstwo Niemca wynosi 1.65.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze