Kosmiczny bonus od BETFAN. 300 zł za bramki superstrzelców

BETFAN. Kosmiczny bonus
BETFAN. Kosmiczny bonus

Kosmiczną promocję przygotował na mecze podczas zbliżającego się weekendu bukmacher BETFAN. Oferuje bonus w wysokości aż 300 złotych, który można otrzymać, jeżeli Robert Lewandowski, Romelu Lukaku, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Kylian Mbappe wpiszą się na listę strzelców podczas meczów czekających ich drużyny w nadchodzący weekend. To jednak nie wszystko! Przedstawiamy szczegóły i objaśniamy jak wziąć udział w promocji.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocja BETFAN. Bonus 300 złotych za bramki superstrzelców

Robert Lewandowski, Romelu Lukaku, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Kylian Mbappe bez wątpienia należą do grona najlepszych napastników na świecie. Regularnie zdobywają bramki dla swoich zespołów, a kolejną okazję do powiększenia swoich dorobków będą mieli w najbliższy weekend. Specjalną promocję z tym związaną przygotował BETFAN zakłady bukmacherskie, który oferuje bonus w wysokości 300 złotych pod warunkiem, że każdy ze wspomnianych piłkarzy zdobędzie gola. Z kim zmierzą się ich drużyny?

Jeżeli spełnisz warunki promocje, które objaśniamy poniżej, a każdy z wyżej wymienionych zawodników zdobędzie bramkę, na Twoje konto trafi bonus w wysokości 300 złotych. BETFAN przygotował również nagrody pocieszenia, w przypadku gdyby jeden lub dwójka z nich nie wpisała się na listę strzelców. W pierwszym przypadku otrzymasz zwrot stawki (89 zł), natomiast w drugim freebet o wartości 10 złotych.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w promocji? Wyjaśniamy.

  1. Zarejestruj konto w BETFAN wpisując w polu kod promocyjny: GOALBONUS oraz dokonaj pierwszego depozytu
  2. Do godziny 20:30 24 września (piątek) postaw dowolny kupon SOLO lub AKO za dokładnie 89 zł . Minimalny kurs kupony musi wynosić 3.50.
  3. Odbierz bonus 300 złotych, jeżeli Robert Lewandowski, Romelu Lukaku, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Kylian Mbappe zdobędą bramki w najbliższych meczach swoich zespołów
  4. Otrzymaj zwrot stawki 89 złotych, jeżeli jeden z nich nie zdobędzie bramki
  5. Odbierz freebet 10 złotych, jeżeli dwóch z nich nie zdobędzie bramki

Otrzymany bonus przed ewentualną wypłatą podlega jednokrotnemu obrotowi na kuponie z minimum trzema wydarzeniami i kursem całkowitym 3.80 Należy również jednak pamiętać, że każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus, a w przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony.

Zakład bez ryzyka do 600zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze