FAME MMA 13: Gdzie obstawiać? Typy i karta walk

FAME MMA ponownie odbędzie się w Gliwicach
PressFocus Na zdjęciu: FAME MMA ponownie odbędzie się w Gliwicach

Zakłady na FAME MMA 13 przyjmuje tylko jeden bukmacher. Sprawdź jak założyć konto i skorzystać z zakładu bez ryzyka na walki podczas najbliższej gali FAME.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Gala FAME MMA 13 odbędzie się w sobotę, 26 marca w Arenie Gliwice. Pierwsze walki zaplanowano na godz. 20:00.
  • Kursy na FAME MMA znajdziemy tylko w ofercie bukmachera Betclic, który oferuje zakład bez ryzyka nowym klientom.
  • Podajemy kod promocyjny do Betclic, który umożliwia postawienie zakładu bez ryzyka na FAME MMA.
Zakład bez ryzyka do 200 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Obstawianie FAME MMA 13. Kod promocyjny GOALPL

Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME. Zakładając konto w Betclic z naszym kodem promocyjnym GOALPL możesz postawić zakład bez ryzyka do kwoty 200 zł. Zarejestruj się w Betclic i sprawdź szczegóły promocji.

Zakłady na FAME MMA
BukmacherBetclic
Kod promocyjnyGOALPL
Zakład bez ryzyka200 zł

FAME MMA 13: Kto będzie walczył? Karta walk

W karcie walk znajdziemy m.in. pojedynki Nitrozyniaka z Unboxallem, czy Popka z Normanem Parke. Kibice nie powinni więc narzekać na nudę, a niżej znajdziesz zapowiedź najważniejszych starć!

FAME MMA 13 rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Walki będziesz mógł oglądać także w internecie, ponieważ będą transmitowane w specjalnym systemie PPV. Co jeszcze musisz wiedzieć o najbliższej gali? Na pewno warto bliżej przyjrzeć się karcie walk, bo w niej znajdziesz starcia m.in. Nitrozyniaka z Unboxallem, które jest main eventem, czy Popka z Normanem Parke (co-main event).

Najgłośniej jednak zapowiada się starcie Ferrariego z Polakiem, którzy mają bardzo głośny konflikt i nie pałają do siebie miłością. Teraz przyjdzie im go rozstrzygnąć w oktagonie. Na FAME MMA 13 będą również walczyć kobiety. Way of Blonde zmierzy się z Linkimaster, co powinno być dobrym widowiskiem dla kibiców.

Nitrozyniak vs. Unboxall – main event FAME MMA 13

Jak już dobrze wiemy, main eventem FAME MMA 13 będzie starcie Nitrozyniaka z Unboxallem. Sergiusz Górski jest faworytem w tej walce, ale to wcale nie oznacza, że będzie miał prostą przeprawę. Przed rozpoczęciem przygotowań do pojedynku nie miał wiele wspólnego ze sportem, więc nie wiadomo, jak będzie wyglądał podczas debiutu w klatce.  Z drugiej strony to bardzo popularny twórca internetowy, który na pewno zadbał o odpowiednie przygotowanie.

Unboxall na media treningu nie pokazał zbyt wiele. Oczywiście może to być zasłona dymna przed samym pojedynkiem, ale jednak trzeba pamiętać, że jego zachowanie np. podczas cage’a, czy konferencji nie wskazuje na to. Trudno będzie znaleźć argumenty, które przemawiałyby właśnie za jego wygraną.

Typ: zwycięstwo Nitrozyniaka

Popek vs. Norman Parke – co-main event FAME MMA 13

Starcie Popka z Normanem Parke również powinno być bardzo interesujące dla kibiców. Raper ma już doświadczenie w walkach, ale nie jest ono tak duże, jak te Normana Parke. Stormin jest bardzo mocnym faworytem w tej rywalizacji. Musi jednak uważać na swojego rywala w każdym momencie, bo różnica warunków fizycznych i wagi jest bardzo duża.

Popek swoich szans poszuka w obaleniach i parterze, a przynajmniej tak twierdzą eksperci. Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują jednak na to, że raper może mieć tutaj spore problemy, żeby pokonać Stormina.

Typ: poniżej 1.5 rundy

Polak vs. Ferrari na FAME MMA 13

Wbrew pozorom to nie starcie Nitrozyniaka z Unboxallem, czy Popka z Normanem może być tym najgłośniejszym na FAME MMA. Najwięcej emocji prawdopodobnie wzbudzi rywalizacja Polaka z Ferrarim, czyli rewanż za ostatnie starcie zakończone soccer-kickiem. Wtedy Polak był znacznie gorszy w oktagonie, ale wygrał z Ferrarim ze względu na dyskwalifikację rywala. Teraz Amadeusz musi się mierzyć nie tylko z samym przeciwnikiem, ale także kontuzją, która mu doskwiera.

To sprawia, że szanse Polańskiego są bardzo duże i może sięgnąć po trzecie zwycięstwo z Ferrarim. To jednak na pewno nie będzie takie proste, bo formuła walki sprzyja Ferrariemu. Tym razem zdecydowano się na boks, więc Polak nie będzie mógł sprowadzać rywala do parteru.

Typ: wygrana Polaka

Way of Blonde vs. Linkimaster – walka kobiet na FAME MMA 13

Podczas FAME MMA 13 czeka nas także walka kobiet, w której Way of Blonde zmierzy się z Linkimaster. Obie zawodniczki już wiele razy udowadniały, że potrafią pokazać dobry poziom i tak też powinno być razem. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Linkiewicz, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno Way of Blonde może poszukać tutaj swoich szans w parterze, jednak pokonać rywalkę będzie niezwykle trudno.

Typ: wygrana na punkty

Zakład bez ryzyka do 200 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Jak postawić zakład bez ryzyka na FAME MMA 13?

Zakład bez ryzyka do 200 zł na walki FAME MMA postawisz zakładając konto w Betclic z kodem promocyjnym GOALPL.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 13?

Gala FAME MMA odbędzie się w gliwickiej hali Arena w sobotę, 26 marca o godz. 20:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze