Promocja Superbet na eliminacje MŚ 2022 – ubezpieczenie 50% do 100 złotych

Sławomir Peszko jest ambasadorem marki Superbet
Sławomir Peszko jest ambasadorem marki Superbet Superbet

W środę odbędzie się kolejna seria spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w strefie europejskiej. W jednym ze spotkań Polska zmierzy się z Anglią. Superbet przygotował specjalną ofertę na dzisiejsze mecze – oferując ubezpieczenie kuponu w wysokości 50% jego stawki aż do 100 złotych.

Eliminacje MŚ2022 – ubezpieczenie zakładu w Superbet

W środę z pewnością nie zabraknie emocji na europejskich boiskach. Oczy polskich kibiców skierowane będą przede wszystkim na Stadion Narodowy, gdzie reprezentacja Polski podejmować będzie Anglię. Kilka innych pojedynków zapowiada się również bardzo ciekawie. Warto tutaj zwrócić uwagę na promocję przygotowaną przez Superbet zakłady bukmacherskie. Bukmacher oferuje ubezpieczenie zakładu aż do 100 złotych.

Co należy zrobić?

  1. Zarejestruj się w Superbet podając kod GOAL w trakcie zakładania konta
  2. Postaw zakład SOLO lub AKO za stawkę minimum 20 złotych na mecze eliminacji do Mistrzostw Świata w strefie europejskiej
  3. Zakład musi zostać zagrany z konta depozytowego na zdarzenia odbywają się w okresie trwania promocji
  4. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowej, na żywo lub mieszane
  5. Jeżeli Twój pierwszy zakład, który spełnia warunki promocji okaże się przegrany, otrzymasz od Superbet bonus w wysokości 50% stawki tego zakładu maksymalnie do 100 złotych
Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Bramka Polaków = wygrana w Superbet

Superbet przygotował również dedykowaną promocję meczowi Polska – Anglia. Bukmacher rozliczy zakład na zwycięstwo reprezentacji Polski jako wygrany, jeżeli Biało-Czerwoni zdobędą dzisiejszego wieczora jednego gola, bez względu na końcowy wynik tego meczu. Są jednak pewne warunki.

Aby skorzystać z promocji poza rejestracją konta w Superbet z podaniem kodu promocyjnego GOAL (z akceptacją zgód marketingowych) należy wnieść depozyt o wartości minimum 50 złotych, a następnie postawić pierwszy zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Anglią. Warto pamiętać, że maksymalna stawka zakładu to 50 złotych. To wszystko!

Jeżeli podopieczni Paulo Sousy zdobędą choćby jednego gola, Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na to jakim wynikiem zakończy się mecz. Jeżeli wygrają otrzymasz zarówno wygraną z kuponu, jak i z bonusu. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na stronie Superbet.

Superbet
6.00
wygrana Polski

Komentarze