Kurs 100.00 na wygraną Borussii z Mainz z kodem GOAL

Borussia Dortmund stoi przed szansą zdobycia mistrzostwa Niemiec. Potrzebuje do tego zwycięstwa nad Mainz. W Totalbet z kodem promocyjnym GOAL na wygraną Borussii postawisz po kursie 100.00. Wyjaśniamy zasady oferty.

Kurs 100.00 na zwycięstwo Borussii Dortmund
Na zdjęciu: Kurs 100.00 na zwycięstwo Borussii Dortmund
  • Borussia Dortmund pokonując w sobotnim meczu FSV Mainz zapewni sobie mistrzostwo Niemiec
  • Mecz Borussia – Mainz odbędzie się w sobotę (27 maja) o godzinie 15:30
  • W Totalbet można skorzystać z promocji pozwalającej postawić na zwycięstwo Borussii po kursie 100.00. Uprawnia do tego kod promocyjny GOAL

Dortmund – Mainz: kurs 100.00 na wygraną Borussii

Świetna forma w ostatnich tygodniach pozwoliła Borussii Dortmund objąć prowadzenie po ostatniej ligowej kolejce i ustawić się w znakomitej sytuacji przed ostatnią ligową kolejką. Drużyna prowadzona przez Edina Terzicia zmierzy się w niej z FSV Mainz, które przegrało cztery spotkania z rzędu. Zwycięstwo da drużynie z Dortmundu dziewiąty w historii klubu tytuł mistrza Niemiec. Po raz ostatni ze zdobycia mistrzostwa kibice Borussii cieszyli się w 2012 roku.

Borussia Dortmund jest niemal murowanym faworytem do zwycięstwa w sobotnim meczu. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na świetną promocję przygotowaną przez Totalbet. Rejestracja konta z kodem promocyjnym GOAL uprawnia do postawienia na wygraną Borussii po bardzo wysokim kursie 100.00. Warto również dodać, że w Totalbet mecz Borussia – Mainz będzie można obejrzeć zupełnie za darmo. Poniżej krok po kroku przedstawiamy co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w Totalbet z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Zagraj w ciągu 48h od rejestracji pierwszy kupon w historii konta za stawkę od 50 do 200 zł z maksymalnie trzema zdarzeniami (nie może obejmować zdarzeń z meczu Borussia – Mainz). Kupon będzie objęty zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot postawionej stawki. Zagranie zakładu odblokowuje również kurs 100.00 na zwycięstwo Borussii.
  4. Zagraj drugi kupon na zwycięzcę meczu: Borussia Dortmund – FSV Mainz.
  5. Maksymalna stawka zakładu to 1 zł.
  6. Jeżeli kupon okaże się wygrany, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w ramach promocji.

Więcej informacji na temat oferty znajdziesz w regulaminie promocji.

Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze