Buksa strzelił gola wartego miliony. Superbet sięgnął głęboko do kieszeni

Reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Holandią, ale jako pierwsza wyszła na prowadzenie. U bukmachera Superbet oznaczało to wyjątkowe rozliczenie kuponów.

Adam Buksa
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Adam Buksa

Gol Buksy zapewnił wyjątkową wygraną graczom Superbet

Adam Buksa wyprowadził reprezentację Polski na prowadzenie w meczu z Holandią, trafiając do siatki już w 16. minucie spotkania. Niestety reszta spotkania bardziej ułożyła się przeciwnikom i ostatecznie to ekipa Ornaje wygrała 2:1. Jak się okazuje, nie zaszkodziło to wielu użytkownikom bukmachera Superbet, którzy typowali zwycięstwo Biało-czerwonych.

POLECAMY TAKŻE

Bukmacher słynie z popularnej promocji Superprzewaga, która oznacza rozliczenie zwycięstwa danej drużyny wtedy, gdy będzie ona prowadziła dwoma bramkami. Na mecz Polski z Holandią operator zdecydował się na odważniejsze posunięcie, dając wygraną już przy jednobramkowym prowadzeniu. W ten sposób gracze, którzy obstawili wygraną Polaków, mogli się cieszyć z trafienia zakładu w momencie gola Adama Buksy.

– Ten jeden strzał kosztował nas kilka milionów złotych. Ale było warto! Po pierwsze pokazaliśmy po raz kolejny, jak korzystną dla graczy promocją jest Superprzewaga, ratująca co roku miliony kuponów. Po drugie, dla samego tego momentu niezwykłej, ogólnonarodowej radości. Chociaż musieliśmy sięgnąć głębiej do kieszeni, aby rozliczyć wszystkie kupony zagrane na wygraną Polaków, wszyscy w Superbet cieszyliśmy się z tej bramki jak szaleni. Pewnie przynajmniej tak samo, jak dziesiątki tysięcy graczy, które skorzystały z naszej promocji – podkreśla Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

Co ciekawe, w 2023 roku było aż 837 zdarzeń, które przedwcześnie rozliczono dzięki Superprzewadze. Daje to imponującą liczbę blisko 2,5 wydarzenia dziennie. My natomiast przypominamy, że rejestrując się w Superbet z kodem promocyjnym GOAL, można dodatkowo otrzymać bonusy o wartości 3755 zł + 200 zł + 20 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze