Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Zakłady specjalne na mecz Polska – Włochy

W niedzielny wieczór oczy polskich kibiców skierowane będą na Gdańsk, gdzie w kolejnym meczu Ligi Narodów, reprezentacja Polski podejmować będzie Włochów. Legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie obszerną ofertę zakładów, także specjalnych, niespotykanych w standardowych ofertach na inne mecze.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Obie reprezentacje kilka dni temu odniosły efektowne zwycięstwa w towarzyskich spotkaniach. Biało-Czerwoni, grając mocno rezerwowych składzie, efektownie 5:1 pokonali Finlandię. Włosi nie byli pod tym względem gorsi i rozbili 6:0 Mołdawię. W niedzielę wieczór obie drużyny powalczą o kolejne punkty w Lidze Narodów.

Włosi do tej pory zgromadzili na swoim koncie cztery oczka, remisując 1:1 z Bośnią i Hercegowiną, a także pokonując na wyjeździe 1:0 Holandię. Prowadzona przez Jerzego Brzęczka reprezentacja Polski rywalizację w nowej edycji Ligi Narodów rozpoczęła od wyjazdowej porażki z Holandią (0:1), by w drugim meczu z Bośnią i Hercegowiną sięgnąć po trzy punkty (2:1).

Faworytem niedzielnego spotkania w Gdańsku zdaniem bukmacherów jest reprezentacja Włoch. Polskie firmy bukmacherskie przygotowały na ten mecz obszerne oferty, w których nie brakuje bardzo ciekawych zakładów, które mogą każdemu kibicowi urozmaicić oglądanie pojedynku obu drużyn. W forBET zakłady bukmacherskie możemy postawić między innymi na to, że Polska zdobędzie przynajmniej 1 gola i jednocześnie wykona powyżej 3 rzutów rożnych. Kurs na takie zdarzenie wynosi aktualnie 2.50.

Zakłady specjalne na mecz Polska – Włochy
zakład
powyżej 1 gola, powyżej 7 rzutów rożnych 1,80 Sprawdź ofertę forBET
powyżej 1 gola, powyżej 6 rzutów rożnych, powyżej 3 żółtych kartek 2,30 Sprawdź ofertę forBET
każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki 2,05 Sprawdź ofertę forBET
Włochy powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie 1,75 Sprawdź ofertę forBET
Polska nie przegra i wykona powyżej 4 rzutów rożnych 4,25 Sprawdź ofertę forBET
Włosi wygrają i wykonają powyżej 5 rzutów rożnych 3,70 Sprawdź ofertę forBET
Włochy wygrają i wykonają najwięcej rzutów rożnych, Polska otrzyma najwięcej żółtych kartek 6,40 Sprawdź ofertę forBET
Jacek Góralski otrzyma żółtą kartkę 3,00 Sprawdź ofertę forBET
Robert Lewandowski strzeli i Polska wygra mecz 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Posiadanie piłki przez Polskę powyżej 44,5% 1,85 Sprawdź ofertę forBET
poniżej 7,5 celnych strzałów 2,25 Sprawdź ofertę forBET
liczba spalonych powyżej 3,5 1,50 Sprawdź ofertę forBET
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
bonus powitalny do 2250 zł z kodem GOALBET
Kursy aktualne na 11.10.2020 10:38

Bonus do 2050 zł od forBET

Na europejskich boiskach wystartował już nowy sezon 2020/21. Z tej okazji forBET zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o to, że można dostać do 2050 zł bonusu od pierwszego depozytu. Jak go otrzymać? To proste!

Zarejestruj się poprzez formularz rejestracyjny. Od tego momentu przez 14 dni możesz grać bez podatku (min. 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.30)

Wpłać pierwszy depozyt i odbierz do 2050 złotych bonusu, korzystając z kodu GOALBET. Od pierwszej wpłaty możesz otrzymać bonus 100 procent aż do kwoty 2050 złotych (obrót x2, kupon AKO z kursem min. 2.50). Uwaga! Bonus w tej wysokości jest dostępny tylko z naszym kodem GOALBET, który należy podać w trakcie rejestracji.

Za drugą wpłatę otrzymasz od bukmachera forBET MaxiZysk aż do 200 złotych. Dzięki niemu możesz zwiększyć swój zysk z wygranej (minimum 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.40)

Przejdź na stronę forBETMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze