Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Polska wykorzysta atut własnego stadionu?

Reprezentacja Polski rozegra w środę pierwsze z trzech zaplanowanych na listopad spotkań. Biało-Czerwoni na Stadionie Śląskim w Chorzowie podejmować będą w towarzyskiej potyczce Ukrainę. Jak oceniane są szanse drużyny Jerzego Brzęczka na zwycięstwo? Prezentujemy kursy bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Nie ma wątpliwości, że reprezentacja Polski do środowego spotkania nie przystąpi w najsilniejszym zestawieniu. Selekcjoner polskiego zespołu Jerzy Brzęczek, podobnie jak w meczu z Finlandią w ubiegłym miesiącu, powinien dać szansę gry zawodnikom, którzy pukają do pierwszej jedenastki. Swoich czołowych piłkarzy będzie oszczędzał na decydujące pojedynki w Lidze Narodów z Włochami i Holandią.

W podobnej sytuacji jest także reprezentacja Ukrainy, która niespodziewanie cały czas liczy się w walce o awans do turnieju finałowego Ligi Narodów, choć za rywali w swojej grupie ma między innymi reprezentacje Hiszpanii i Niemiec. Dla drużyny Andrija Szewczenki środowy mecz w Chorzowie będzie więc ostatnim przetarciem przed najważniejszymi spotkaniami tej jesieni.

Środowe spotkanie w Chorzowie będzie dla obu drużyn dziewiątym pojedynkiem w historii. Bilans dotychczasowych konfrontacji jest remisowy: 3-2-3. Po raz ostatni oba zespoły rywalizowały ze sobą w finałach Mistrzostw Europy w 2016 roku. Wówczas Biało-Czerwoni wygrali skromnie 1:0 po trafieniu Jakuba Błaszczykowskiego.

Środowe spotkanie według bukmacherów nie ma zdecydowanego faworyta. ForBET zakłady bukmacherskie nieco większe szanse daje Polakom, na których zwycięstwo kurs wynosi obecnie 2.36. Wygrana ukraińskiego zespołu jest natomiast wyceniana na 3.20.

Polska – Ukraina. Kursy
Drużyna
Polska 2,36 Sprawdź forBET
X 3,30 Sprawdź forBET
Ukraina 3,20 Sprawdź forBET
Polska/X 1,38 Sprawdź forBET
Ukraina/X 1,61 Sprawdź forBET
Polska/Ukraina 1,36 Sprawdź forBET
Kursy aktualne na 11.11.2020 12:26

Kto zastąpi Lewandowskiego?

W środę na murawie raczej nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Na kim więc będzie spoczywał ciężar zdobywania bramek. Kolejną szansę występu powinni otrzymać między innymi Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik. To właśnie oni według bukmachera forBET mają największe szanse na wpisanie się na listę strzelców spośród reprezentantów Polski.

Kursy na strzelca bramki w mecz Polska – Ukraina
zakład
Krzysztof Piątek 3,00 Sprawdź ofertę forBET
Arkadiusz Milik 3,30 Sprawdź ofertę forBET
Kamil Grosicki 4,00 Sprawdź ofertę forBET
Piotr Zieliński 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Kamil Jóźwiak 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Sebastian Szymański 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Jakub Moder 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Przemysław Płacheta 5,00 Sprawdź ofertę forBET
Kursy aktualne na 11.11.2020 12:31

Bonus 100% do 200 zł od forBET

Z okazji Święta Niepodległości i dzisiejszego towarzyskiego spotkania reprezentacji Polski z Ukrainą, legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich klientów specjalną promocję w postaci bonusu od depozytu. Wasza pierwsza wpłata zostanie powiększona o 100% aż do kwoty 200 złotych.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci zarejestrowani na stronie forBET (dotychczasowi i nowi). Co trzeba zrobić? Bonus 100% do kwoty 200 złotych otrzymają wszyscy gracze, że wpłacą środki w dniu 11 listopada. Należy jednak pamiętać, że minimalna kwota depozytu wynosi 20 złotych, a maksymalna kwota bonusu 200 złotych. Oznacza to, że wpłacając 100 złotych otrzymasz od forBET dodatkowo bonus w wysokości 100 złotych. Przy wpłacie powyżej 200 złotych, bonus wyniesie 200 zł.

Przejdź na stronę forBET

ForBET zakłady bukmacherskie zaznacza również, że przed odblokowaniem bonusu należy dokonać obrotu depozytem na kuponie lub kuponach AKO z minimum 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie wpłaconych środków po kursie całkowitym min. 2.0.

Przed późniejszą wypłatą otrzymanych środków bonusowych, należy dokonać jednokrotnego obrotu całą kwotą bonusu na jednym kuponie (singiel z kursem min. 2.30 lub AKO, w którym minimalny kurs każdego zdarzenia to 2.30). Czas na wykonanie obrotu bonusem wynosi 48 godzin od momentu jego przyznania.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze