Krzysztof Piątek i Damian Kądzior
Krzysztof Piątek i Damian Kądzior fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Polska powstrzyma Włochów?

W niedzielny wieczór Biało-Czerwonych czeka trzecie spotkanie w kolejnej edycji Ligi Narodów. Na stadionie w Gdańsku rozegrany zostanie mecz: Polska – Włochy. Zespół Jerzego Brzęczka nie jest faworytem tego spotkania. Tak wskazują również kursy oferowane na ten mecz przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Po dwóch dotychczasowych kolejkach Ligi Narodów UEFA 2020/21, tabeli grupy 1 dywizji A przewodzi reprezentacja Włoch. Drużyna Roberto Manciniego ma na swoim koncie cztery punkty. W pierwszym spotkaniu zaliczyła wpadkę, bowiem na stadionie we Florencji tylko zremisowała 1:1 z Bośnią i Hercegowiną. W drugim stanęła na wysokości zadania i pokonała w Amsterdamie 1:0 Holandię.

Biało-Czerwoni po wrześniowych spotkaniach, które rozegrali na wyjeździe, zapisali na swoje konto trzy punkty. Najpierw ulegli 0:1 reprezentacji Holandii, a następnie triumfowali 2:1 w Zenicy, gdzie ograli Bośnię i Hercegowiną.

Do niedzielnego meczu obie drużyny przystąpią w dobrych humorach, po efektownych zwycięstwach w towarzyskich pojedynkach. Reprezentacja Polski wysoko 5:1 pokonała Finlandię, natomiast Włosi rozbili 6:0 Mołdawię.

W niedzielę w roli faworyta na boisko wybiegną podopieczni Roberto Manciniego. Wskazuje na to także oferta przygotowana na ten mecz przez STS zakłady bukmacherskie. Kurs na wygraną reprezentacji Włoch wynosi aktualnie 1.95, z kolei kurs na triumf polskiego zespołu – 4.00.

Polska – Włochy. Kursy
Drużyna
Polska 4,00 Sprawdź ofertę STS
X 3,50 Sprawdź ofertę STS
Włochy 1,95 Sprawdź ofertę STS
Polska/X 1,85 Sprawdź ofertę STS
Włochy/X 1,27 Sprawdź ofertę STS
Polska/Włochy 1,32 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka do 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 10.10.2020 11:40

Polska i Włochy zagrają otwarcie?

W dotychczasowych spotkaniach grupy 1 dywizji A Ligi Narodów nie obejrzeliśmy zbyt wielu bramek. Tylko w jednym z czterech dotychczasowych meczów piłka trafiła do siatki co najmniej 3 razy. W dwóch przypadkach o wyniku pojedynków decydował tylko jeden gol.

W ostatnich towarzyskich meczach obie drużyny potwierdziły, że potrafią zdobywać bramki. Czy wysoką formę strzelecką potwierdzą również w niedzielę? Trzeba jednak zwrócić uwagę na ostatnie pojedynki reprezentacji Polski – Włoch. W ostatnich trzech meczach padały maksymalnie dwie bramki.

Kurs na “powyżej 2,5 bramki” wynosi aktualnie 2,05. Jeżeli jednak spodziewacie się raczej zamkniętego meczu i niewielkiej ilości goli, warto zwrócić uwagę na zakład “poniżej 2,5 bramki” z kursem 1.80.

Kursy na mecz Polska – Włochy
zakład
poniżej 2,5 bramki 1,80 Sprawdź ofertę STS
powyżej 2,5 bramki 2,05 Sprawdź ofertę STS
poniżej 1,5 bramki 3,25 Sprawdź ofertę STS
powyżej 1,5 bramki 1,32 Sprawdź ofertę STS
obie strzelą 1,90 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka do 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 10.10.2020 11:40Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze