Bukmacherzy: Górnik poważnym kandydatem na mistrzostwo

Roman Prochazka
Roman Prochazka fot. GornikZabrze.pl

Górnik Zabrze po czterech kolejkach polskiej ekstraklasy jest liderem w tabeli polskiej ekstraklasy. W trakcie minionego weekendu podopieczni Marcina Brosza w pokonanym polu pozostawili Legię Warszawa, zwyciężając z ekipą mistrzów Polski na Łazienkowskiej 3:1. Nie dziwi zatem, że pojawiły się głosy, że ekipa z Górnego Śląska wyrosła na jednego z pretendentów do wygrania ligi. Jak podchodzą do tego tematu bukmacherzy? O tym poniżej.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Górnik Zabrze: Marcin Brosz stworzył potwora

Górnik Zabrze ruszył z kopyta w nowej kampanii polskiej ekstraklasy. Ekipa z Górnego Śląska po czterech rozegranych seriach gier legitymuje się bilansem 12 punktów na koncie, co jest następstwem czterech kolejnych zwycięstw. Zabrzanie w pokonanym polu pozostawili już oprócz Legii i Lechii Gdańsk także dwóch beniaminków polskiej ekstraklasy, czyli Stal Mielec oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Górnik w czterech rozegranych meczach strzelił łącznie 12 goli, tracąc zaledwie trzy. Drugi w zestawieniu Raków Częstochowa zabrzanie wyprzedzają o trzy “oczka”. Ciekawostką jest fakt, o czym przypomniał ostatnio na łamach Twittera prezes STS zakłady bukmacherskie, że zabrzański team w przypadku wywalczenia mistrzostwa PKO Ekstraklasy może liczyć na dodatkową premią od swojego sponsora.

– W umie sponsorskiej STS-u z Górnikiem Zabrze jest premia za mistrza. Fakt, nie opinia – napisał Mateusz Juroszek na łamach jednego z portali społecznościowych.

Górnik Zabrze a mistrzostwo Ekstraklasy, kursy
Drużyna
Górnik 12,50 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 21.09.2020 18:23

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Przed nami nowy sezon 2020/21. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 30 września zarejestrować konto w STS, wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 30 września), który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STSMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze