Bukmacherzy: forBET tnie ryzyko na puchary

Rozgrywki ligowe już za nami, przyszła więc pora na poznanie rozstrzygnięć w europejskich pucharach. Z okazji powrotu rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy, bukmacher forBET przygotował na najbliższe dni specjalną ofertę, dzięki której można odzyskać postawione środki w przypadku przegranego kuponu.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Oferta na europejskie puchary w forBET

W ciągu czterech najbliższych dni (od 5 do 8 sierpnia) czeka nas aż 12 spotkań w ramach europejskich pucharach. W wielu przypadkach forma zespołów, które ostatnie mecze rozegrały już jakiś czas temu, jest wielką niewiadomą. Tym samym trudno wskazać faworytów poszczególnych potyczek. Naprzeciw graczom wyszedł forBET zakłady bukmacherskie, który ogłosił promocję pozwalającą zminimalizować ryzyko.

Na czym ona polega? Bukmacher forBET jest gotowy zwrócić całą lub połowę stawki za przegrany zakład w postaci bonusu. Trzeba jednak spełnić kilka warunków, które przedstawiamy poniżej.

W promocji udział biorąc kupony zagrane dokładnie za 49 lub 159 złotych, na których znajdować się będą minimum trzy zdarzenia z oferty Ligi Europy i/lub Ligi Mistrzów. Należy również pamiętać, że każde takie zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1.40.

Przejdź do strony forBET

Jeżeli spełniający powyższe warunki kupon będzie przegrany przez jedno zdarzenie, bukmacher zwróci w postaci bonusu całą postawioną stawkę. Jeżeli przegrane będą dwa lub więcej zdarzenia, zwrot wyniesie połowę stawki. Należy jednak pamiętać, że zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego przegranego kuponu, który kwalifikuje się do promocji.

Uzyskany z tego tytułu bonus, przed ewentualną wypłatą, należy obrócić cztery razy po minimalnym kursie 2.0, pamiętając, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, a kurs każdego pojedynczego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.20.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze