Bukmacherzy. Bonusy od forBET za mecz z Włochami

Już w niedzielę reprezentację Polski czeka niezwykle ważne spotkanie w ramach Ligi Narodów. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się na wyjeździe z Włochami. Legalny bukmacher forBET z okazji tego meczu przygotował niezwykle ciekawą promocję, dzięki której można zdobyć szereg bonusów. Po krótce przedstawiamy na czym polega oferta.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kto może skorzystać z promocji, co należy zrobić i jakie bonusy można uzyskać? Oferta jest skierowana do wszystkich klientów bukmachera. Aby z niej skorzystać należy do 15 listopada (godz. 20:45) zagrać kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami (jedno z nich z przedmeczowym typem z oferty na mecz Włochy – Polska) za dokładnie 69 złotych. Należy również pamiętać, że kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.

Przejdź na stronę forBET

Każdy kto zagra kupon spełniający wymogi promocji otrzyma od bukmachera bonus, którego wysokość jest uzależniona od wydarzeń na boisku:

– Każda bramka R. Lewandowskiego – bonus 15 PLN,
– bramkarz reprezentacji Polski obroni rzut karny – bonus 30 PLN,
– G. Krychowiak otrzyma żółtą kartkę – bonus 15 PLN,
– Włochy powyżej 59% posiadania piłki (według statystyk ze strony www.uefa.com) – bonus 15 PLN,
– Polska powyżej 5.5 rzutu rożnego w meczu (według statystyk ze strony www.uefa.com) – bonus 15 PLN,
– Obie drużyny strzelą bramkę w meczu – bonus 20 PLN.

Co ważne, bonus zostanie przyznany jako suma zdarzeń, które będą miały miejsce podczas spotkania. Jeżeli Robert Lewandowski zdobędzie bramkę, a bramkarz reprezentacji Polski obroni w tym meczu rzut karny, gracz otrzyma bonus w wysokości 45 złotych.

Przejdź na stronę forBET

Jak przy każdej takiej promocji, ewentualny bonus będzie można wypłacić dopiero po spełnieniu wymogu dotyczące jego obrotu. W tym przypadku należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0 (min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO mus wynosić 1.20). Na kuponie muszą znajdować się minimum 2 zdarzenia, a czas na dokonanie obrotu wynosi 14 dni.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze