Kurs 50.00 na zwycięstwo Brazylii w forBET

Kurs 50.00 na zwycięstwo Brazylii
Na zdjęciu: Kurs 50.00 na zwycięstwo Brazylii

W czwartek udział w mundialu rozpocznie jeden z największych faworytów całego turnieju – reprezentacja Brazylii. Canarinhos na początek zmierzą się z Serbią. W forBET na zwycięstwo Brazylijczyków możesz postawić po kursie 50.00. Grając za zaledwie 10 zł masz szansę na wygranie aż 500 zł. Objaśniamy warunki tej oferty.

  • Mecz Brazylia – Serbia to jeden z ciekawiej zapowiadających się meczów pierwszej kolejki fazy grupowej katarskiego mundialu
  • Spotkanie rozegrane zostanie w czwartek (24 listopada) o godzinie 20:00
  • W forBET z kodem GOALBET możesz postawić na zwycięstwo Brazylii po kursie 50.00

500 zł za zwycięstwo Brazylii w forBET

Brazylijczycy do turnieju w Katarze przystępują z nadzieją na zdobycie pierwszego od 20 lat medalu mistrzostw świata. Canarinhos dysponują niezwykle mocnym składem, który pozwala im stawiać sobie przed sobą taki cel. Przez bukmacherów również uważani są za jednego z głównych kandydatów do końcowego sukcesu.

W pierwszym meczu na mundialu Neymar i spółka zagrają z Serbią. Nie mogą liczyć na łatwą przeprawę, ale każdy inny wynik niż ich wygrana będzie niespodzianką. Świetną promocję na ten mecz dla Czytelników goal.pl przygotował forBET, który pozwala postawić kupon na zwycięstwo Brazylii po kursie 50.00. Inwestując jedynie 10 zł stajemy przed szansą wygrania aż 500 zł! Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w forBET z kodem promocyjnym GOALBET
  2. Zagraj pierwszy kupon pojedynczy na wygraną Brazylii w spotkaniu z Serbią
  3. Minimalna stawka kuponu to 10 zł
  4. Jeżeli Brazylia wygra spotkanie, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowo bonus o wartości 500 zł

Wypłata bonusu wiąże się z koniecznością obrotu. ForBET wymaga tylko jednokrotnego obrotu całą kwotą bonusu na kuponie AKO z minimum 4 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia na takim kuponie musi wynosi 1.30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze