Betfan wypłaty, wpłaty, metody płatności

Liczymy, że klienci Betfan będą mieli wiele okazji do tego, żeby skorzystać z systemu wypłat. To będzie oznaczać, że ich gra przynosi profity, więc przelew na konto bankowe powinien funkcjonować bez zarzutów. W Betfan wypłaty pozwalają odebrać wygraną i wpłacone środki. To prawo każdego zweryfikowanego użytkownika, który może o dowolnej porze zlecić płatność z konta Betfan na rachunek bankowy. Ile trzeba czekać na przelew? Jak krok po kroku zrobić wypłatę? Wszystko to sprawdzisz w tym artykule.

Spis treści:

Wypłaty w Betfan

Wypłat w Betfan nie można mylić z wpłatami, bo to dwie różne sprawy. W tej drugiej transakcji płatności są obsługiwane na kilka sposobów, bo do depozytu może zadziałać BLIK, VISA/Mastercard i Paysafecard. Przy wypłatach polscy bukmacherzy korzystają z tradycyjnych metod bankowości elektronicznej. Ustawowe wymogi sprawiają, że klienci Betfan mogą zlecić wypłatę na własne konto bankowe. Podkreślamy słowo WŁASNE, ponieważ nie ma możliwości wypłaty na rachunek należący do żony, partnerki lub innej osoby.

Betfan jest legalnym bukmacherem, więc nie odstaje od reszty licencjonowanych operatorów. Stosowanie zapisów ustawy hazardowej wymusza na tym bukmacherze, żeby wykonywać wypłaty na konto klienta. Rachunek bankowy musi być powiązany z graczem, a więc być opatrzonym takim samym imieniem i nazwiskiem. Wówczas możesz być pewny, że przelew od Betfan dotrze bezpiecznie na twoje konto w banku.

Szczegóły wypłaty Betfan poznasz w dalszej części artykułu. To bukmacher, który daje szansę na podjęcie środków w ciągu 15 minut! Kilkanaście banków w Polsce współpracuje z Betfan w szybkich przelewach, dlatego istnieje możliwość, żeby tak szybko przelew został zaksięgowany na twoim rachunku.

Jak wypłacić wygrane w Betfan?

O wygrane w Betfan będzie łatwiej, jeśli na starcie skorzystasz z bonusów powitalnych tego bukmachera. Nowi klienci na początek dostają od firmy zakład bez ryzyka w Betfan to 600 PLN i bonus 100% do 1000 PLN. To dwie kwoty, które zasilą twoje saldo bonusowe. Przypominamy jednak, że wypłata może dotyczyć środków zgromadzonych na koncie głównym. Jeśli masz pieniądze na koncie bonusowym, to trzeba je obrócić, aby znalazły się na saldzie głównym. Wówczas będziesz mógł zlecić płatność do swojego banku.

Decyzja o wypłacie pieniędzy to nie wszystko, ponieważ można ją skutecznie wyegzekwować, jeśli będziesz zweryfikowanym graczem. Tak, tak – weryfikacja to konieczny krok do tego, żeby można było przyjmować płatności od Betfan. Jeśli będziesz ciągle grał na koncie tymczasowym, to szansa na wypłaty nigdy się nie pojawi. Zweryfikuj konto, a dopiero później wypłać wygrane od Betfan.

Jak zweryfikować profil na wypłaty? To wiąże się z dokończeniem procesu rejestracji. W ustawieniach konta trzeba dołączyć zdjęcia (obustronne) dokumentu tożsamości, a także dopisać adres zamieszkania. Następnie wystarczy poczekać na informację o prawidłowej weryfikacji. Jeśli otrzymasz taką wiadomość na pocztę e-mail, to możesz zrealizować pierwszą wypłatę od Betfan.

Betfan wypłata – krok po kroku

Jak faktycznie przebiega wypłata w Betfan? Oczywiście nigdy nie możesz wypłacić więcej niż wskazuje twoje saldo główne. Nie bierz pod uwagę konta bonusowego, bo to pieniądze, które czekają na obrót. Jeśli zostaną poprawnie użyte, to przeniosą się na konto główne. Zlecenie wypłaty w Betfan wydasz na stronie internetowej bukmachera i mobilnej aplikacji Betfan. Transakcje realizowane są w godzinach 8:00 – 00:00 od poniedziałku do niedzieli.

  1. Zaloguj się do serwisu betfan.pl lub w aplikacji mobile.
  2. Wejdź do sekcji “wypłaty” na swoim koncie Betfan.
  3. Wprowadź kwotę, którą chcesz zlecić do wypłaty.
  4. Postępuj zgodnie z komunikatami i potwierdź przelew.

Dla klientów, którzy liczą na ekspresową wypłatę Betfan wprowadził priorytetowe transakcje. Aby jednak z nich skorzystać trzeba wypłacić przynajmniej 50 PLN. W takiej sytuacji na przelew można czekać tylko 15 minut! Tego rodzaju transakcje obsługiwane są przez następujące banki w Polsce:

mBank, Inteligo, PKO, Santander, ING, Pekao, Millennium, Idea, BNP Paribas, GetIn Bank, Toyota, Pocztowy 24, nest Bank, Alior Bank, Volkswagen Bank.

Kiedy można wypłacić bonus Betfan?

Bonusy Betfan to pierwsze kwoty, które będziesz mógł wypłacić z konta tego bukmachera. W tym przypadku mówimy o dwóch promocjach, bo o cashbacku 600 PLN i bonusie od wpłaty do 1000 PLN. W teorii łącznie może być nawet 1600 PLN do wypłaty, ale obie te promocje są zabezpieczone warunkami obrotu. To powoduje, że po wykonaniu obrotu będzie można je otrzymać na rachunek bankowy.

W zakładzie bez ryzyka Betfan, kiedy otrzymasz zwrot stawki, to przed wypłatą powinien być on obrócony jednokrotnie. Nie można skupiać się tylko na ilości obrotu, ale też trzeba spojrzeć na warunki kuponu, jaki spełnia kryteria obrotowe. W Betfan mówimy o zakładzie wielokrotnym z co najmniej trzema selekcjami – łącznie wszystkie powinny dać minimalny kurs ogólny 3.80. Obrócony bonus w ten sposób będzie mógł być wypłacony.

Jak wypłacić bonus 100% do 1000 PLN? W tym przypadku przed wypłatą za kwotę bonusu należy zagrać trzy razy na kuponach AKO (minimum trzy typy) po łącznym kursie minimalnym 2.50. Przy zrealizowanym obrocie – pieniądze zostaną wytransferowane na saldo główne, z którego mogą być wypłacone do banku.

Wpłata na konto Betfan

Zakłady bukmacherskie Betfan nowym użytkownikom przyznają dwa bonusy od wpłaty, więc żeby skorzystać z powitalnej oferty – trzeba wykonać depozyt. To dotyczy również tych graczy, którzy po prostu chcą obstawiać kupony u tego bukmachera – oni również muszą mieć środki na koncie, żeby wybrać stawkę zakładu. To prowadzi nas do kolejnego pojęcia powiązanego z wypłatami, a więc konkretnie do opcji wpłaty.

Przy wpłatach do Betfan konto użytkownika nie jest obciążone prowizją. Gracz może wybierać spośród elektronicznych przelewów, które księgowane są na saldzie bukmacherskim błyskawicznie. W każdym przypadku minimalna ilość wpłaconych pieniędzy musi wynosić 2 PLN.

Metody, jakie możesz użyć wpłacając pieniądze do Betfan:

  • BLIK,
  • Przelewy 24,
  • VISA/Mastercard,
  • Paysafecard.

Betfan przyjmuje wpłaty od ponad 20 banków w naszym kraju.

Betfan wypłaty FAQ

Jak wypłacić pieniądze z konta Betfan?

Środki finansowe zgromadzone na koncie Betfan możesz przelać na indywidualny rachunek bankowy.

Ile czasu zajmuje wypłata z konta Betfan?

Przy realizacji szybkiego przelewu czas oczekiwania na płatność skrócony jest do nawet 15 minut.

Jak można wpłacić pieniądze na saldo depozytowe?

W Betfan do wpłaty możesz użyć systemów transakcji BLIK, Przelewy 24, kart VISA/Mastercard i Paysafecard.