Betfan wypłaty i metody płatności

W zakładach bukmacherskich Betfan wypłaty to temat, który interesuje każdego. W końcu po to obstawia się mecze, żeby osiągnąć wygraną i ją wypłacić. W tekście omówiłem zatem jak wypłacać i z jakich metod płatności możesz skorzystać.

Jak wypłacić środki w Betfan? 

Sprawdź poniżej jak wypłacić pieniądze z Betfan. 

  1. Zaloguj się na konto w Betfanie.

  2. Kliknij na swoje inicjały.

  3. Wybierz opcję “wypłata”.

  4. Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić.

  5. Wpisz hasło, aby potwierdzić zlecenie.

  6. Kliknij na przycisk “wypłata”.

Jak widać, cały proces wypłaty wygranych w Betfan jest wyjątkowo intuicyjny. Nawet jako początkujący typer, nie będziesz miał z nim żadnych problemów.

Szybkie wypłaty w Betfan

Muszę od razu dodać, że Betfan jest bukmacherem obsługującym szybkie wypłaty. Płatności realizowane są przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 8:00 do 24:00. Wszystko to sprawia, że w serwisie Betfan czas wypłaty to średnio jedynie 15 minut. Taki wynik sprawia, że bukmacher ten jest jednym z najszybciej wypłacających operatorów na polskim rynku.

Szybkie wypłaty są realizowane aż do ponad 97% kont bankowych w Polsce. Mogą z nich korzystać typerzy, którzy posiadają rachunki w takich instytucjach, jak chociażby mBank, Inteligo, PKO BP, Santander Bank, ING Bank Śląski Nest Bank oraz Idea Bank.

Na stronie bukmachera została zamieszczona pełna lista banków, obsługujących szybkie przelewy, a zatem także i wypłaty wygranych w Betfan. Jeżeli jesteś jednak w nielicznym gronie posiadaczy rachunków spoza tej listy, oczekiwanie na wypłatę tradycyjnym przelewem może zająć maksymalnie do 2 dni roboczych.

metody płatności w Betfan

Kiedy można wypłacić wygraną?

Wypłaty wygranych, jak u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, dostępne są dla użytkowników, którzy posiadają zarejestrowane stałe konto gracza. W praktyce oznacza to konieczność weryfikacji tożsamości. Jak przebiega ten proces? Po kliknięciu na swoje inicjały, znajdziesz odnośnik do zakładki z weryfikacją tożsamości. Wygląda on podobnie do formularza rejestracyjnego. Na samym początku zostaniesz poproszony o uzupełnienie szczegółowych danych adresowych, a następnie wybranie jednego z dostępnych dokumentów do przeprowadzenia weryfikacji, jak m.in. paszport lub dowodów osobisty. Będziesz musiał załączyć jego zdjęcia lub skany (czytelne i w kolorze!). Ostatni krok to wpisanie numeru rachunku bankowego. To właśnie na to konto Betfan będzie wypłacał Twoje wygrane.

Musisz wiedzieć również, że do wypłaty dostępne są wyłącznie środki znajdujące się na saldzie gracza (depozytowym). To oznacza, że pozostałe środki, które widoczne są na koncie bonusowym wymagają najpierw dokonania regulaminowego obrotu. Dopiero kiedy go zrealizujesz, trafią na saldo gracza i będziesz mógł dokonać ich wypłaty.

W tym miejscu warto dodać również, że minimalna wartość wypłaty w Betfan wynosi 10 złotych. Jeżeli masz więc na koncie mniej, nie masz możliwości złożenia stosownego zlecenia.

Metody płatności Betfan

W zakładach bukmacherskich Betfan wypłaty realizowane są wyłącznie za pośrednictwem przelewów na osobiste rachunki bankowe graczy. Osobiście muszę dodać, że to dość powszechna praktyka, która jest stosowana przez zdecydowaną większość legalnych bukmacherów w Polsce. Betfan zdecydowanie więcej możliwości dostarcza przy okazji realizacji depozytów. Dostępne metody płatności w Betfan to:

  • BLIK
  • Przelewy24
  • Visa
  • Mastercard

Jak widzisz, możesz korzystać z BLIK-a, szybkich przelewów Przelewy24 oraz kart płatniczych Visa i Mastercard. Dzięki temu zasilisz swoje konto w kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt sekund i będziesz gotowy na obstawianie meczów. 

To stosunkowo szeroki wachlarz metod płatności, ale trudno nie zauważyć, że Betfan nie pokusił się o wprowadzenie choćby jednego portfela elektronicznego. Zwłaszcza, że konkurencyjni legalni bukmacherzy pozwalają na depozyty z wykorzystaniem Skrilla, Netellera czy PayPala. 

Na zakończenie warto dodać, że minimalny depozyt, bez względu na wybraną formę płatności, wynosi w Betfan 2 złote.

Najczęściej zadawane pytania o wypłatach w Betfan

Ile trwa wypłata w Betfan?

Wypłata trwa średnio 15 minut. Betfan realizuje wypłaty przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 24:00. Warto jednak upewnić się, czy posiadasz konto w banku, obsługującym szybkie wypłaty od Betfana.

Czy w Betfan można wypłacić bonus?

Nie. Środki bonusowe wymagają obrotu, a dopiero po jego zrealizowaniu możliwa jest wypłata. Wysokość obrotu sprawdzisz każdorazowo w regulaminie poszczególnej promocji.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty w Betfan?

Minimalna wpłata to 2 złote. Dotyczy wszystkich dostępnych metod depozytu.