Betfan przeanalizował szanse Polski na mundialu w Katarze. Kursy bukmacherskie

Piłkarze reprezentacji Polski
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski w trakcie marcowej przerwy w rozgrywkach ligowych wywalczyła awans na mundial w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza w finale baraży pokonali Szwecję (2:0). 1 kwietnia 2022 roku Biało-czerwoni poznali rywali w fazie grupowej mundialu. Zakłady bukmacherskie Betfan dokonały natomiast analizy szans na awans polskiej ekipy z grupy C, które mogą napawać optymizmem.

  • Reprezentacja Polski zagra na 22. mistrzostwach świata w historii
  • Biało-czerwoni nie są faworytem do końcowego triumfu, ale celem na pewno jest wyjście z grupy
  • Zakłady bukamcherskie Betfan dokonały ciekawej analizy związanej z ekipą Czesława Michniewicza

Reprezentacja Polski według Betfana wyjdzie z grupy

Reprezentacja Polski w fazie grupowej mistrzostw świata w Katarze zmierzy się kolejno z: Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Wydaje się, że na pierwszy rzut oka podopieczni Lionela Scaloniego są poza zasięgiem Biało-czerwonych. Ciekawie zapowiada się z kolei walka o drugie miejsce w grupie.

Zakłady bukmacherskie Betfan twierdzą, że reprezentacja Polski wygra z Arabią Saudyjską, przegra jednak z Argentyną. Decydujące o awansie ma być spotkanie otwarcia dla Biało-czerwonych na światowym czempionacie przeciwko Meksykowi.

Kibice polskiej ekipy mają nadzieję, że w końcu reprezentacja Polski na wielkiej piłkarskiej imprezie przebrnie przez fazę grupową. Betfan ustalił, że kurs Biało-czerwonych na wyjście z grupy to 1,80. W roli faworyta podopieczni Czesława Michniewicza zagrają nie tylko przeciwko Arabii Saudyjskiej. Kurs na wiktorię Roberta Lewandowskiego i spółki u warszawskiego bukmachera w tym boju to 1,55. Tymczasem szanse Polski na zwycięstwo z Argentyną według Betfana ustalone zostały na 5,50. Również w konfrontacji z Meksykiem ekipa Czesława Michniewicza będzie delikatnym faworytem. Niemniej kurs na wygraną Polaków to 2,60.

Kursy na mecze Polaków na mundialu (fot. Betfan zakłady bukmacherskie)

Eksperci zakładów bukmacherskich Betfan są zdania, że reprezentacja Polski zajmie drugie miejsce w grupie C za plecami Argentyny. Biało-czerwoni wyprzedzą Meksyk i Arabię Saudyjską, co wiązałoby się z grą w fazie pucharowej reprezentacji Polski po raz pierwszy od 1986 roku.

Kursy na awans Polaków (fot. Betfan zakłady bukmacherskie)

Legalny polski bukmacher wskazuje w roli faworyta do końcowego triumfu na katarskim turnieju Brazylię. Kurs na wygranie mundialu przez Canarinhos to 5,50 w Betfan. Tymczasem wariant z wygraniem mistrzostw świata przez Francję to 6,50. Warto zaznaczyć, że Tricolore to obrońcy tytułu wywalczonego w 2018 roku. Betfan ustalił natomiast na 130,00 kurs na wygraną Biało-czerwonych na mundialu w Azji. Tym samym za postawione 10 zł na reprezentację Polski, można zainkasować ponad 1100 złotych.

Faworyci do mistrzostwa świata na mundialu w Katarze (fot. Betfan zakłady bukmacherskie)
Zakład bez ryzyka do 600zł i freebet 60zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze