Kurs 50.00 na wygraną Belgii. Zgarnij bonus 500 zł w forBET

Kurs 50.00 na zwycięstwo Belgii
Na zdjęciu: Kurs 50.00 na zwycięstwo Belgii

W jednym ze środowych spotkań katarskiego mundialu reprezentacja Belgii w roli zdecydowanego faworyta zmierzy się z Kanadą. Z kodem promocyjnym GOALBET możesz postawić w forBET na wygraną Belgii po kursie 50.00. Grając za zaledwie 10 zł możemy zdobyć aż 500 zł! Przedstawiamy warunki promocji.

  • Mecz Belgia – Kanada to jeden z pojedynków grupy F mistrzostw świata
  • Spotkanie rozegrane zostanie w środę (23 listopada) o godzinie 20:00
  • W forBET na wygraną Belgów można postawić po kursie 50.00. Wyjaśniamy warunki promocji

500 zł za wygraną Belgii w forBET

Belgowie do turnieju finałowego mistrzostw świata przystępują z dużymi nadziejami i zaliczani są do grona kandydatów do walki o medale. Zanim jednak przystąpią do rywalizacji w fazie pucharowej muszą przebrnąć przez grupowe zmagania. W pierwszym swoim meczu zmierzą się z Kanadą. Inny wynik niż ich zwycięstwo nie wchodzi w grę.

Jesteś podobnego zdania? To koniecznie musisz zwrócić uwagę na promocję przygotowaną przez forBET. Bukmacher pozwala bowiem zagrać na zwycięstwo Belgii w spotkaniu z Kanadą po kursie 50.00. Do promocji brana jest pod uwagę stawka 10 zł, co oznacza, że stawiając na Belgów możemy otrzymać bonus o wartości aż 500 zł! Do skorzystania z oferty uprawnia kod promocyjny GOALBET. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w forBET z kodem promocyjnym GOALBET
  2. Postaw kupon pojedynczy na zwycięstwo Belgii w meczu z Kanadą
  3. Minimalna stawka kuponu to 10 zł
  4. Jeżeli Belgia wygra mecz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowo bonus o wartości 500 zł

Wypłata bonusu wiąże się z koniecznością obrotu. ForBET wymaga tylko jednokrotnego obrotu całą kwotą bonusu na kuponie AKO z minimum 4 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia na takim kuponie musi wynosi 1.30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze