Rozczarowanie Wisły Kraków w Płocku [WIDEO]

Wisła Płock zremisowała z Wisłą Kraków (1:1) w sobotnim spotkaniu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. Bramki w spotkaniu zdobyli Fryderyk Gerbowski oraz Igor Sapała.

Kacper Duda i Bille Omrani
PressFocus Na zdjęciu: Kacper Duda i Bille Omrani
  • Wisła Płock podejmowała Wisłę Kraków w 27. kolejce Fortuna 1 Ligi
  • Mecz imienniczek zakończył się podziałem punktów
  • Biała Gwiazda strzeliła gola w ostatniej minucie

Zła passa Wisły Kraków

Wisła Płock i Wisła Kraków myślą poważnie o powrocie do PKO Ekstraklasy. Piłkarze prowadzeni przez Dariusza Żurawia z racji, że byli gospodarzami dzisiejszego meczu, mogli poczuć się faworytami. Tym bardziej, że krakowianie wcześniej przegrali dwa mecze z rzędu w lidze i chcieli się w końcu przełamać.

Wynik spotkania otworzył Fryderyk Gerbowski w 57. minucie. 21-latek otrzymał doskonałe podanie od Dawida Kocyły i doskonale wpakował piłkę do siatki. Później gospodarze mieli kilka świetnych okazji, lecz żadnej z nich nie wykorzystali. W końcu jeden punkt dla Białej Gwiazdy uratował Igor Sapała w 90. minucie.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów i Wisła Kraków znalazła się poza czołową szóstką. Za tydzień krakowski zespół zmierzy się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.

Wisła Płock – Wisła Kraków 1:1 (0:0)