Piłkarska reprezentacja Portugalii
Piłkarska reprezentacja Portugalii fot. Grzegorz Wajda

Portugalia – Hiszpania: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie towarzyski mecz: Portugalia – Hiszpania. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Portugalia – Hiszpania: towarzyski hit

W jednym z najciekawiej zapowiadających się dzisiejszych towarzyskich spotkań drużyny narodowej: reprezentacja Portugalia zmierzy się z Hiszpanią. Dla obu drużyn będą to przetarcie przed czekającymi je meczami Ligi Narodów w najbliższych dniach. Portugalczycy będą rywalizować z Francją i Szwecją, natomiast Hiszpania zmierzy się ze Szwajcarią i Ukrainą.

Nie należy spodziewać się tego, że w dzisiejszym meczu szkoleniowcy obu zespołów postawią na najsilniejsze zestawienia. Dla trenerów będzie to bowiem bardzo dobra okazja na przetestowanie nowych wariantów i rozwiązań, co jest niemożliwe w meczach o punkty.

Dla obu zespołów będzie to pierwsza konfrontacja od czasu pojedynku w fazie grupowej mistrzostw świata w 2018 roku. Wówczas Portugalczycy i Hiszpanie stworzyli świetne widowisko, które zakończyło się remisem 3:3.

Portugalia – Hiszpania: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek obu reprezentacji będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z towarzyskiego meczu: Portugalia – Hiszpania transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Portugalia – Hiszpania: transmisja online

Jeżeli będziesz w tym czasie chciał obejrzeć równolegle rozgrywany mecz Polska – Finlandia, spotkanie dwóch drużyn z Półwyspu Iberyjskiego będziesz mógł śledzić za pośrednictwem internetu.
Mecz Portugalia – Hiszpania online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze