David De Gea
David De Gea fot. Grzegorz Wajda

Man Utd – Lipsk: transmisja, gdzie oglądać w tv?

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: Manchester United – Lipsk. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji.

Czytaj dalej…

Man Utd – Lipsk: Angielsko-niemiecka rywalizacja w elitarnym gronie

Manchester United przystąpi do swojej potyczki z RB Lipsk w roli faworyta. Ekipa z Old Trafford ma za sobą wygrane 2:1 starcie z Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów. Z kolei w trakcie minionego weekendu w Premier League team z Wysp Brytyjskich zaliczył kompromis z Chelsea FC, remisując 0:0.

Tymczasem zespół Juliana Nagelsmanna w europejskich pucharach pokonał ostatnio Istanbul BB 2:0. Z kolei w Bundeslidze w pokonanym polu pozostawił Herthę BSV, zwyciężając 2:1. Warto zaznaczyć, że niemiecki team pozostaje bez porażki od siedmiu meczów, licząc wszystkie rozgrywki. W tym czasie Lipsk zanotował jeden remis z Bayerem Leverkusen i same zwycięstwa.

Manchester United nigdy wcześniej nie miał okazji zagrać z RB Lipsk w europejskich pucharach. Dzisiejsza potyczka będzie tym samym pierwszą w historii z udziałem obu teamów.

Man Utd – Lipsk: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Czerwonych Diabłów i Die Roten Bullen. Z meczu Man Utd – Lipsk transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Premium 2.

Komentarze