Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny fot. Grzegorz Wajda

Benevento – Juventus: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (sobota 28 listopada) o godzinie 18:00 rozegrany zostanie mecz Serie A: Benevento – Juventus. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Benevento – Juventus: murowany faworyt

Nie ma wątpliwości, że zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania jest Stara Dama. Juventus w tym sezonie spisuje się ze zmiennym skutkiem (4-4-0), ale nie powinien mieć problemów z pokonaniem beniaminka. Każdy inny wynik niż wygrana podopiecznych Andrei Pirlo trzeba będzie uznać za sensację. W Turynie bardzo dobrze zdają sobie bowiem sprawę, że nie mogę w takich meczach tracić punktów, jeżeli chcą skutecznie powalczyć o obronę mistrzowskiego tytułu.

Benevento do dzisiejszego meczu przystąpi podbudowane ostatnią wyjazdową wygraną 1:0 z Fiorentiną. Dla beniaminka było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie, przerywające serię pięciu kolejnych porażek (biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki).

Jest również duża szansa, że na murawie zobaczymy dwóch reprezentantów Polski – Kamila Glika w Benevento i Wojciecha Szczęsnego w Juventusie.

Benevento – Juventus: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie na Stagio Ciro Vigorito, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Serie A: Benevento – Juventus transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3.

Benevento – Juventus: transmisja online

Transmisja z dzisiejszego meczu Bundesligi będzie również dostępna w internecie. Mecz Benevento – Juventus online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze