Bayern – Sevilla: transmisja, gdzie oglądać online?

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Europy: Bayern – Sevilla. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Bayern – Sevilla: o pierwsze trofeum

Spotkanie, które rozegrane zostanie w Budapeszcie będzie dla obu drużyn okazją do zdobycia pierwszego trofeum w nowym sezonie. Poprzedni sezon zakończył się doskonale dla obu ekip. Bayern Monachium pod wodzą Hansiego Flicka nie tylko zdominował rozgrywki niemieckiej Bundesligi, ale przede wszystkim odniósł upragniony triumf w Lidze Mistrzów. Ogromny wkład w sukcesy Bayernu miał reprezentant Polski Robert Lewandowski.

Fani Sevilli również mogą być bardzo zadowoleni z postawy swojego zespołu w sezonie 2019/20. W lidze drużyna Julena Lopeteguiego zajęła czwarte miejsce, uzyskując tym samym prawo gry w Lidze Mistrzów. Sevilla potwierdziła również, że w ostatnich latach ma patent na triumfy w europejskich rozgrywkach. Hiszpanie po raz szósty w historii triumfowali w Lidze Europy/Pucharze UEFA.

Do czwartkowego spotkania w roli zdecydowanego faworyta przystępują mistrzowie Niemiec, ale Sevilla nie stoi na straconej pozycji. Mecz w Budapeszcie zapowiada się niezwykle ciekawie, dlatego też warto usiąść przed telewizorami.

Bayern – Sevilla: transmisja na żywo w TV

Kibice w Polsce naturalnie będą mogli obejrzeć czwartkowe spotkanie. Z meczu o Superpuchar Europy: Bayern – Sevilla transmisja na żywo będzie dostępna na kilku stacjach. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie transmitowane na kanałach Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Mecz skomentuje Bożydar Iwanow.

Transmisję z meczu poprzedzi również studio, w którym zasiądą Przemysław Iwańczyk, Jerzy Engel, Artur Wichniarek, Piotr Urban i Roman Kołtoń. Studio będzie dostępne na Polsat Sport Premium 1 już od godziny 18:00, na kanale Polsat Sport od 20:30, natomiast na kanale Polsat od 20:40.

Bayern – Sevilla: transmisja online

Jeżeli nie masz dostępu do telewizora i szukasz transmisji w internecie, mamy dla Ciebie dobre informacja. Mecz Bayern – Sevilla online na żywo obejrzysz na platformie IPLA. Możesz z niej korzystać zarówno poprzez tradycyjną przeglądarkę internetową, ale przede wszystkim poprzez aplikację mobilną, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze