Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Bayern – RB Lipsk: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (sobota 5 grudnia) godzinie 18:30 rozegrany zostanie mecz Bundesligi: Bayern – RB Lipsk. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Bayern – RB Lipsk: pojedynek na szczycie

Hitem 10. kolejki niemieckiej Bundesligi jest bez wątpienia sobotni pojedynek na Allianz Arena w Monachium, gdzie miejscowy Bayern podejmował będzie u siebie drugi w tabeli RB Lipsk. W roli faworyta na boisko wybiegną podopieczni Hansiego Flicka, za którymi przemawia między innymi atut własnego boiska.

Obie drużyny w obecnym sezonie ligowym doznały tylko po jednej porażce. Bayern ma również na swoim koncie siedem zwycięstw, przy sześciu wygranych RB Lipsk. O ile drużyna Juliana Nagelsmanna świetnie spisuje się u siebie, to w meczach wyjazdowych ma problem z odnoszeniem zwycięstw. Jedenastka z Lipska wygrała w tym sezonie tylko jedno z czterech spotkań na boiskach rywali.

Trzy ostatnie ligowe konfrontacje obu zespołów zakończyły się podziałem punktów. Za Bayernem przemawia również bilans bezpośrednich pojedynków w Monachium. W dotychczasowej historii Bawarczycy u siebie nie przegrali jeszcze z RB Lipsk, odnosząc trzy zwycięstwa i notując jeden remis.

Bayern – RB Lipsk: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie na Allianz Arena, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Bundesliga: Bayern – RB Lipsk transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:30.

Bayern – RB Lipsk: transmisja online

Transmisja z sobotniego meczu Bundesligi będzie również dostępna w internecie. Mecz Bayern – RB Lipsk online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze