Tego nie możesz przegapić. Wspaniała akcja i gol piłkarza Bayernu [WIDEO]

Jamal Musiala popisał się znakomitą akcją indywidualną, a następnie pięknym golem w meczu Bayernu Monachium z Freiburgiem. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Piłkarze Bayernu Monachium
IMAGO / ULMER Pressebildagentur Na zdjęciu: Piłkarze Bayernu Monachium
  • Bayern znów się potknął
  • Tym razem Bawarczycy zremisowali z Freiburgiem
  • Mecz obfitował w piękne gole

Znakomity gol Musiali w starciu z Freiburgiem

Spotkanie z Freiburgiem nie rozpoczęło się dobrze dla Bayernu Monachium, który już w 12. minucie stracił gola po trafieniu Guntera. Bawarczycy zdołali jednak jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania.

Po zmianie stron Bawarczycy napierali na bramkę rywala, by strzelić drugiego gola. Dokonał tego dopiero w 75. minucie Jamal Musiala, który pokazał swój znakomity kunszt dryblingu, a następnie precyzyjne wykończenie.

Spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 2:2. Bayern nie zdołał utrzymać prowadzenia. W 87. minucie spotkania Freiburg dzięki trafieniu Holera zdołał wywalczyć jeden punkt.