Stefan Majewski odchodzi z PZPN

Stefan Majewski
Stefan Majewski Pressfocus

Z oficjalnych wieści wynika, że Stefan Majewski przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego PZPN. Działacz został powołany na to stanowisko w 2012 r. i od tamtej pory dbał o rozwój poszczególnych gałęzi w polskiej piłce nożnej.

  • Cezary Kulesza wprowadza pierwsze zmiany w PZPN
  • Ze związku 16 września odszedł Stefan Majewski
  • Dotychczasowa umowa działacza została rozwiązana za porozumieniem stron

Stefan Majewski przestał być dyrektorem sportowym PZPN

Kiedy Zbigniew Boniek przejmował stery w PZPN, mianował Stefana Majewskiego dyrektorem sportowym związku. Trzeba przyznać, że 65-latek był odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Przez dziewięć lat dbał o rozwój poszczególnych gałęzi polskiej piłki. Oprócz tego, pełnił jeszcze funkcję dyrektora Szkoły Trenerów PZPN, z której zrezygnował w 2018 r..

Aktualny prezes PZPN, Cezary Kulesza osiągnął porozumienie ze Stefanem Majewskim i dotychczasowa umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Rozwiązaliśmy dziś umowę za porozumieniem stron. Chciałbym podziękować Stefanowi Majewskiemu za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju polskiej piłki – stwierdził Cezary Kulesza.

O wszystkim wypowiedział się również sam zainteresowany, który w ciepłych słowach pożegnał się z federacją.

Dziękuję za zaufanie i lata świetnej współpracy. Myślę, że wspólnie udało nam się zrobić wiele dobrego, m.in. powołać nową Szkołę Trenerów PZPN, wydać Narodowy Model Gry i suplementy do niego, a także zrealizować kilka nowatorskich projektów, jak chociażby Talent Pro. Odchodzę z PZPN z poczuciem dobrze wykonanej pracy. Życzę federacji i wszystkim reprezentacjom wielu sukcesów – powiedział Stefan Majewski.

Przeczytaj również: Lirim Kastrati – bohater meczu Legii w Moskwie

Komentarze