Lech Poznań
Lech Poznań fot. Przemysław Szyszka / Lechpoznan.pl

Losowanie Ligi Europy: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie Ligi Europy. Zobacz, gdzie można oglądać losowanie na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Losowanie Ligi Europy: Lech Poznań rodzynkiem

Lech Poznań pozostał jedyną polską drużyną na placu boju. Wicemistrzowie Polski w świetnym stylu wywalczyli awans do fazy grupowej Ligi Europy. W decydującym meczu pokonali na wyjeździe 2:1 belgijski Royal Charleroi, ale wcześniej wyeliminowali trzech rywali. Kolejorz wygrywał kolejno z FK Valmiera (3:0 u siebie), Hammarby (3:0 na wyjeździe) i Apollonem Limassol (5:0 na wyjeździe).

Teraz drużyna Lecha znalazła się pośród 48 zespołów, które zagrają w fazie grupowej Ligi Europy w sezonie 2020/21. Wszystkie drużyny zostaną rozlosowane do 12 grup, a rywalizacja toczyć się od 22 października do 10 grudnia. Awans do fazy pucharowej wywalczą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Lech podczas piątkowego losowania będzie losowany z ostatniego – czwartego koszyka. Wśród potencjalnych rywali znajdują się takie kluby jak Arsenal, Tottenham Hotspur, AS Roma, SSC Napoli, AC Milan czy Benfica Lizbona.

Losowanie Ligi Europy: transmisja na żywo w TV

Kibice Lecha Poznań, ale nie tylko, piątkowe losowanie grup Ligi Europy będą mogli obejrzeć w telewizji. Z losowania Ligi Europy transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 13:00.

Losowanie Ligi Europy: transmisja online

Transmisja z losowania grup Ligi Europy będzie również dostępna w internecie. Losowanie Ligi Europy online na żywo obejrzysz na internetowej stronie polsatsport.pl, a także za pośrednictwem platformy Ipla dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze