Chcesz pracować z nami? Szukamy weekendowego ogarniacza SM

Rekrutacja
Rekrutacja

W związku z rozwojem naszych serwisów, a także kanałów w mediach społecznościowych, szukamy osoby, która wzmocni zespół Goal.pl. Kochasz piłkę nożną, a na Facebooku czujesz się jak ryba w wodzie i wiesz co może stać się viralem? Potrafisz planować ale też działać spontanicznie, adekwatnie do bieżących wydarzeń piłkarskich? Jesteś gotowy/gotowa na pracę w weekendy i popołudniami? Śmiało aplikuj!

Lubisz piłkę nożną, znasz się na niej najlepiej na kwadracie, a do tego wiesz, co kręci ludzi na FB i Twitterze? Masz czas popołudniami i w weekendy, kiedy najwięcej dzieje się na boiskach? Świetnie – kogoś takiego szukamy! Możesz z nami pracować w naszym nowoczesnym burze w Krakowie , hybrydowo lub całkiem zdalnie. Kwestia systemu pracy jest ustalana indywidualnie.

Co oferujemy w zamian? Fajną przygodę w rozwijającym się serwisie, współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach i oczywiście wynagrodzenie na umowie freelancerskiej lub B2B. Zainteresowany? Zainteresowana? Prześlij swoją aplikację ze zdjęciem na adres [email protected]

Komentarze