Roberto Martinez
Roberto Martinez fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Belgia – Anglia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:45 rozegrany zostanie mecz Ligi Narodów: Belgia – Anglia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Belgia – Anglia. Apetyczny pojedynek

Reprezentacja Belgii w jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań piątej kolejki Ligi Narodów UEFA w grupie drugiej w dywizji A zmierzą się z Anglikami. Przed rozegraniem meczu liderem grupy są piłkarze Czerwonych Diabłów, legitymujący się dorobkiem dziewięciu punktów na koncie. Synowie Albionu mają natomiast siedem “oczek”, czyli tyle samo, co Dania. Na ostatnim miejscu plasuje się Islandia, która nie wywalczyła jeszcze nawet punktu.

Podopieczni Roberto Martineza przystąpią do swojej potyczki, mogąc pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu. Belgowie w środku tygodnia pokonali Szwajcarię 2:1. Wcześniej w pokonanym polu pozostawili Islandię, wygrywając 2:0.

Ekipa z Beneluksu ma plan, aby zrewanżować się Anglikom za porażkę z minionego, gdy ulegli Synom Albionu 1:2. Anglicy po tym starciu przegrali jednak z Danią, z kolei kilka dni temu wygrali w meczu kontrolnym z Irlandią, odnosząc nad tą drużyną swoje pierwsze od 35 lat zwycięstwo.

W pięciu ostatnich potyczkach między Belgami a wyspiarzami trzy razy górą byli Anglicy. Z kolei dwa spotkania wygrali piłkarze Czerwonych Diabłów.

Belgia – Anglia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców reprezentacji Belgii i Anglii. Z meczu Belgia – Anglia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Premium.

Belgia – Anglia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na King Power at Den Dreef Stadion, będzie również dostępna w internecie. Belgia – Anglia online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze